ابهام در میزبانی ایران برای اجلاس کمیسیون ورزشکاران IOC

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک به منظور توسعه روابط با دیگر کشورها و بخصوص کمیته بین المللی المپیک، قصد برگزاری یکی از نشست های آینده کمیسیون ورزشکاران این کمیته را دارد.

ابهام در میزبانی ایران برای اجلاس کمیسیون ورزشکاران IOC

آرش میراسماعیلی رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک چندی پیش در گفت وگو با خبرنگاران، این موضوع را اعلام و تأکید کرد که تا حصول نتیجه، موضوع را پیگیری خواهد نمود.

ظاهراً درخواست ایران برای این میزبانی به کمیسیون ورزشکاران IOC اعلام شده اما هنوز از طرف این کمیسیون و مسئولانش پاسخی به پیشنهاد ایران داده نشده است.

آرش میراسماعیلی در گفت وگو با خبرنگاران در این زمینه گفت: کمیسیون ورزشکاران IOC سالیانه برگزارکننده دو اجلاس است. زمان و محل برگزاری اولین اجلاس این کمیسیون در امسال میلادی، خیلی وقت پیش از این معین شده بود بنابراین برای میزبانی آن، شانسی نداشتیم. به همین دلیل پیشنهاد خود را برای برگزاری دومین اجلاس مطرح کردیم.

وی با بیان اینکه این پیشنهاد در جریان سفرش به لوزان سوئیس و به صورت شفاهی اعلام شد، توضیح داد: کاوه محرابی تنها ایرانی عضو کمیسیون ورزشکاران IOC است که پیگیری فعالیت های اجرایی در این کمیسیون را عهده دار است. شخصاً پیشنهاد میزبانی ایران را با وی در میان گذاشته ام و از او نیز قول همکاری لازم در این زمینه را گرفتم.

میراسماعیلی گفت: هنوز پاسخی در این زمینه نگرفته ایم اما با توجه به حضور کاوه محرابی، امیدواری زیادی به حصول نتیجه داریم. اگر هم برای امسال، این درخواست به نتیجه نرسد، آن را برای دوره های آینده پیگیری خواهیم کرد. مهم این است که بتوانیم به زودی برگزارکننده یکی از نشست های کمیسیون ورزشکاران IOC باشیم و این گونه روابط خود را با این کمیسیون و اعضای مرتبط با آن تقویت کنیم.

به گزارش خبرنگاران، کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک پیش از این تشکیل شده بود اما سال گذشته و برای نخستین بار، ترکیب اعضای آن با برگزاری انتخابات به صورت رسمی، معین و معرفی گردید.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8791

به "ابهام در میزبانی ایران برای اجلاس کمیسیون ورزشکاران IOC" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام در میزبانی ایران برای اجلاس کمیسیون ورزشکاران IOC"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید