اختیار ندارم و اهل شو و اینستاگرام نیستم، مدیران استقلال وقت کافی برای تیم ندارند

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: امروز استقلال را در فرودگاه همراهی و تمام کار های تیم را انجام دادم، اما اختیاری در استقلال ندارم و معتقدم مدیران باشگاه وقت کافی برای رسیدگی به امروز تیم را ندارند.

اختیار ندارم و اهل شو و اینستاگرام نیستم، مدیران استقلال وقت کافی برای تیم ندارند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال امروز در شرایطی که آبی پوشان را تا فرودگاه همراهی کرد و اقدامات لازم در خصوص سفر استقلال به کویت را انجام داد در دقیقه 90 تصمیم گرفت تیمش را در سفر به کویت همراهی نکند.

در این زمینه با سعید رمضانی تماس گرفت و صحبت هایی را با وی انجام داد که متن آن را در زیر می خوانید.

* زمانی که می خواستم سرپرست شوم برایم چوب لای چرخ گذاشتند

وی در بخش ابتدایی صحبت هایش گفت: شاید برایتان جالب باشد که چگونه به استقلال رفتم می خواهم گریزی به عقب بزنم و زمانی که زندگی مشترکم را شروع کردم بگویم هنگامی که می خواستم با همسرم ازدواج کنم و به خواستگاری او رفتم می دانستم که باید با تک دختر ناصر حجازی ازدواج نموده و زندگی مشترک تشکیل بدهم. متأسفانه در این بین عده ای شیطنت نموده و چوب لای چرخ کارم گذاشتند ولی خدا را شکر می کنم خانواده حجازی برایشان پول و این مسائل مهم نبود و آنها انسانیت و شخصیت را ملاک قرار داده بودند. ماجرای پیوستن من به استقلال هم درست مشابه همین قصه بود.من تجربه بازی در سطح اول فوتبال ایران را داشتم و قرار بود به بهترین تیم ایران و آسیا اضافه شوم ولی یکسری تصور کردند من کیسه دوخته ام. نه بحث اقتصادی داشتم و نه به دنبال پول بودم و خدا را شکر زندگی ام از راه دیگری می چرخد، وقتم را هم 24 ساعته برای استقلال گذاشتم اما دست من خالی است و یک جایی دیگر کار از دست من خارج بود.

*لباس، زمین تمرین و توپ چیزی است که برایش با مدیران باشگاه چانه بزنم؟

وی اضافه کرد: متأسفانه اراده ای برای حل شدن مسائل نمی بینم و معتقدم همه این ها می تواند به تیم لطمه بزند. نمی دانم صحبت هایم را چگونه بیان کنم که باعث ناراحتی کسی نگردد چون در زندگی ام به کسی بی احترامی نکردم ولی احساس می کنم در حال حاضر مدیران باشگاه یا وقت کافی را ندارند که 24 ساعته برای استقلال کار نمایند و یا اینکه بعضی از مسائل را نمی دانند. من از شما سوال می کنم آیا زمین مناسب، لباس، توپ و ... مسائلی است که من برای تهیه آنها با مدیران باشگاه و هیأت مدیره چانه بزنم؟

* شکل پرداخت پاداش ها برای تیم مشکل درست کرد

سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: یک ماه پیش به دبی رفتم و لباس ها را از آنجا آوردم و این لباس های تیم الان در تهران است ولی جالب است که هنوز البسه تیم از گمرک خارج نشده است. من هر بازی باید به بازیکنان تیم بگویم روی آرم شرکت ایرانسل چسب بزنید که ما جریمه نشویم. کادر فنی تیم استقلال برای آسیا لباس ندارد. این ها مسائل نیست؟ قبل از اینکه آن اتفاق برای زمین مجموعه ورزشی انقلاب بیفتد به مدیران باشگاه گفتم پیمانکار ممکن است کار را زمین بگذارد ولی کسی به حرف من گوش نکرد. متأسفانه نحوه پرداخت پاداش ها به بازیکنان به شکلی انجام شده که عامل اختلاف در تیم شده است. این اتفاقات در حالی اتفاق افتاده که من حتی یک پست در اینستاگرام با اسم استقلال نگذاشته ام. نه اهل شو بودم و نه اهل نمایش ولی یک جایی دیگر کار از دستم خارج می گردد.

*بازیکنان استقلال با شرافت هستند

وی تاکید نمود: بازیکنان استقلال بازیکنان با غیرت و با شرافتی هستند و در این مدت هم انصافا هر چه گفتم گوش کردند، آنها همواره به من احترام گذاشتند ولی همه چیز با احترام پیش نمی رود. مطمئنا بازیکنان هم خواسته هایی دارند که من به تنهایی و با این شرایط نمی توانم بدون امکانات و ابزار آنها را در اختیار بازیکنان بگذارم.مطمئن هستم آنها در بازی دوشنبه تمام تلشا خود را برای موفقیت تیم انجام می دهند.

* اهل شو و نمایش و اینستاگرام نبودم اما ظاهرا اختیار ندارم

رمضانی در ادامه گفت وگو با فارس اعلام نمود: امروز می خواستم تیم را وارد قسمت CIP فرودگاه کنم ولی به من اجازه ندادند آنها می گویند صرفه جویی کنید ولی مگر استقلال پشتوانه ندارد که در آستانه یک بازی آسیایی از حضور در صندلی CIP محروم گردد؟ هزار راه حل برای درآمدزایی در این باشگاه وجود دارد ولی من سرپرست تیم اختیار ندارم که بازیکنانم را به صندلی CIP ببرم من هیچگونه چشم داشت اقتصادی به این باشگاه نداشته ام ولی واقعا نمی توانم در چشم بازیکنان نگاه کنم. من در خانه ای زندگی نموده ام که ناصر حجازی زندگی نموده و نمی توانم خیلی از مسائل را ببینم.خیلی ها به من گفتند بی تفاوت باش، سرپرستی استقلال شهرت دارد، در آنجا بمان و خودت را روی بورس نگه دار ولی اعتقاد من به این مسائل نیست. من نمی توانم اینگونه باشم. تاکید می کنم نه اهل شو بودم و نه اهل نمایش ولی یک جایی دیگر کار از دستم خارج می گردد.

*با پوشیدن کت و شلوار و پر کردن برگه تعویض نمی توانم یاری کنم

وی توضیح داد: اخلاق من اینگونه است که اگر نتوانم یاری کنم خودم می روم. اگر قرار است فقط کت و شلوار بپوشم و برگه تعویض پر کنم پس به چه دردی می خورم؟ شاید با رفتن من خیلی ها بیدار شوند. شاید با این حرکت من خیلی از آقایان تلنگری به خودشان بزنند. شاید نبود من بتواند در اینجا به استقلال یاری کند. من نمی خواهم تقصیر را به گردن کسی بیندازم ولی احساس می کنم مدیران باشگاه یا وقت رسیدگی به امور تیم را ندارند و یا اینکه باید نگرش شان را تغییر دهند من به عنوان یک فوتبالی حسم این است که این تیم با این شرایط لطمه می خورد.

سرپرست استقلال تاکید نمود: چطور می گردد استقلال شرایط اولیه تمرینی که لباس و توپ و اینگونه مسائل است را در اختیار نداشته باشد. در این مدت نه اهل مصاحبه بودم و نه سعی کردم شانتاژ کنم اما انصافاً خسته شده ام و وقتی می بینیم یکسری اتفاقات اتفاق افتاده که تیم از حالت همدلی خارج گردد مجبورم کنار بکشم.

*همه تقصیرها گردن من اما به داد استقلال برسید

رمضانی ادامه داد: شاید رفتن من در این مقطع به استقلال یاری کند اما نمی توانم منکر شوم که بزرگ ترین افتخارم خدمت به این مجموعه بود. اصلا شما بگویید همه تقصیرها گردن سعید رمضانی است ولی لطفا یاری کنید امور این تیم درست انجام گردد و به داد استقلال برسید. مجیدی یک مربی جوان است که آمده تا به تیم یاری کند ولی نباید رفتارهایی صورت بگیرد که یک مربی جوان دلسرد گردد. اولویت ها برای استقلال رسیدگی به امور این تیم و امکانات برای 30 بازیکن و چند مربی است نه اینکه ما این همه دغدغه داشته باشیم.

*اگر قرار است خدمت کنم باید ابزار داشته باشم

وی در پاسخ به این سوال که آیا نمی خواهد به کارش در استقلال ادامه بدهد، گفت: اگر قرار است خدمت کنم باید ابزار در اختیارم باشد تأکید می کنم با پوشیدن کت و شلوار و پر کردن برگه تعویض کاری از دستم بر نمی آید. این مسائل باید از ریشه درست گردد نه من بلکه هر کسی در این پست و سمت قرار بگیرد، اگر شرایط امکانات و ابزار برایش فراهم نگردد مطمئنا دچار مشکل خواهد شد.

رمضانی خاطر نشان کرد: من با فرهاد مجیدی هم صحبت کردم و او از من خواست که کنار تیم باشم ولی به مجیدی هم گفتم وقتی نمی توانم یاری کنم و اختیاری ندارم مطمئناً نبودنم بهتر از بودنم است. امروز هم در فرودگاه تمامی کارهای تیم را انجام دادم و نگذاشتم بچه های تیم ذره ای دچار مشکل شوند در این مدت کوشش زیادی کردم تا به تیم یاری کنم و 24 ساعته وقت گذاشتم، چشمداشت اقتصادی هم نداشتم ولی انصافاً با این شرایط کار کردن غیرممکن است.

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15916

به "اختیار ندارم و اهل شو و اینستاگرام نیستم، مدیران استقلال وقت کافی برای تیم ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختیار ندارم و اهل شو و اینستاگرام نیستم، مدیران استقلال وقت کافی برای تیم ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید