ادامه سوپرلیگ ترکیه از 23 خرداد ماه

به گزارش شیوا مارکت، بازی های بالاترین دسته از فوتبال باشگاهی کشور ترکیه از ماه آینده از سر گرفته خواهد شد.

ادامه سوپرلیگ ترکیه از 23 خرداد ماه

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال ترکیه اظهار داشت که بازی های سوپرلیگ این کشور که به خاطر شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمده بود، از تاریخ 12 ژوئن (23 خرداد) از سر گرفته خواهند شد.

نیهات اوزدمیر، رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه درباره تصمیم این سازمان برای سوپرلیگ که از 18 مارس (28 اسفند) تعلیق بوده است، گفت: ما یکی از چالش برانگیزترین ادوار تاریخ بشریت را تجربه می کنیم. شیوع ویروس کرونا که منشا آن در چین بود، جهان را در برگرفته است و حتی بعد از گذشت پنج ماه از شروع آن همچنان روی زندگی انسان تأثیر می گذارد. ما در کشور ترکیه به رهبری رئیس جمهورمان آقای رجب طیب اردوغان، با اتخاذ تمهیدات به موقع برای مبارزه با هر نوع فاجعه ای، به یک الگو در جهان تبدیل خواهیم شد. هر روز در فرایند مبارزه مان با این بیماری پیروز تر می شویم هرچند باید کارمان را بدون نادیده دریافت هیچ یک از معیارها ادامه دهیم. فوتبال ترکیه هم در این میان تحت تأثیر قرار گرفته است.

اوزدمیر اضافه کرد: با تصمیماتی که دولت ما اتخاذ نموده است، ما جزو کشورهایی هستیم که معیاری امنیتی ضروری برای از سرگیری مسابقات ورزشی اش را با بالاترین سرعت تعریف می نماید. ما پس از اعلام اولین موارد ابتلا به کرونا در ترکیه در تاریخ 11 مارس، بازی های مان را پشت درهای بسته برگزار نموده و بعد از اولین مورد فوت، مسابقات را به حالت تعلیق درآوردیم. شکر خدا، در آن موقع هیچ فوتبالیستی مبتلا به این ویروس نشد. اکنون مایلم تصمیم جدیدمان را اعلام کنم که مردم منتظرش بودند. ما تصمیم گرفته ایم که سوپرلیگ و لیگ های دسته اول، دوم، سوم و لیگ های آماتور محلی را از تاریخ 12 ژوئن از سر بگیریم و برای برگزاری مسابقات سناریو هایی متفاوتی داریم. امیدوارم که تصمیمات ما برای کشور و فوتبال ترکیه مفید باشد.

با اجرایی شدن تصمیم فدراسیون فوتبال ترکیه، مجید حسینی و یارانش در تیم فوتبال ترابزون اسپور به زودی باید آماده بازگشت به زمین فوتبال باشند.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19760

به "ادامه سوپرلیگ ترکیه از 23 خرداد ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه سوپرلیگ ترکیه از 23 خرداد ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید