ارتش پاکستان: خاورمیانه شرایط خطرناک جنگی را سپری می نماید

به گزارش شیوا مارکت، فرمانده ستاد مشترک ارتش پاکستان بیان کرد: امنیت اماکن مقدسه مسلمانان در گرو ایجاد امنیت کامل در خاورمیانه است.

ارتش پاکستان: خاورمیانه شرایط خطرناک جنگی را سپری می نماید

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از ای.آر.وای نیوز، ژنرال زیبرمحمود فرمانده ستاد مشترک ارتش پاکستان اعلام نمود: افغانستان هیچ راهکار نظامی ندارد و ما از مدت ها قبل گفته ایم که طرفین مناقشه باید با مذاکره مسائل خود را حل نمایند.

وی توضیح داد: خاورمیانه شرایط سخت جنگی را سپری می نماید و تا زمانی که این منطقه به امنیت نرسد اماکن مقدسه مسلمانان در خطر خواهند بود.

فرمانده ستاد مشترک ارتش پاکستان اضافه نمود: متاسفانه کشورهای جهان در بالاترین سطح خرید و فروش اسلحه و تسلیحات نظامی هستند که خود نشان دهنده التهاب موجود است.

زیبر محمود گفت: ارتش پاکستان آمادگی لازم برای دفاع از مرزهای خود را دارد و در صورت روبرو با هجوم دشمنان لحظه ای درنگ نخواهد کرد.

این فرمانده عالی رتبه نظامی گفت: موج اسلام هراسی در جهان گسترش یافته است و کشورهای غربی کوشش می نمایند که به این موج دامن بزنند.

وی گفت: در گذشته اسلام آباد دچار خطاهایی شده ولی اینک تصمیم داریم از تجربیات گذشته درس بیاموزیم و آنها را تکرار نکنیم.

زبیر حیات تاکید نمود: هند نمی تواند با کشتار مردم کشمیر موج آزادی خواهی در این منطقه را تحت الشعاع قرار داده و کمرنگ کند.

لازم به ذکر است طی ماه های اخیر دیدگاه آمریکا نیز در خصوص صلح افغانستان تغییر پیدا نموده و به تشویق اسلام آباد برای نقش آفرینی در روند صلح افغانستان پرداخته است.

.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5171

به "ارتش پاکستان: خاورمیانه شرایط خطرناک جنگی را سپری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش پاکستان: خاورمیانه شرایط خطرناک جنگی را سپری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید