استقرار 543 دستگاه سنگین و نیمه سنگین در جاده های مواصلاتی

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: برای اولین بار بعد از انقلاب ستاد فرماندهی امنیت زمستانی در سه سطح و در کشور تشکیل شد و واحد عملیات آن شبانه روز در حال فعالیت است.

استقرار 543 دستگاه سنگین و نیمه سنگین در جاده های مواصلاتی

هادی امیدوار، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، امروز در حاشیه مراسم شروع طرح ترافیکی زمستانی پلیس راه استان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در فصل زمستان، طرحی را به شهروندان ارائه خواهیم داد که آن ها با ایمنی، اطمینان خاطر و صحت کامل تردد نمایند، اظهار کرد: 543 دستگاه سنگین و نیمه سنگین و 760 نفر از همکاران ما در سطح جاده های مواصلاتی و ستادهای پشتیبانی در طرح زره انسانی مستقر هستند.

وی با اشاره به اینکه 35 رادارخانه ما از دوهفته قبل که نزولات آسمانی را داشتیم، به صورت شبانه روزی فعال است، ادامه داد: تمهیدات خوبی را پیش بینی نموده ایم. تجربه ما در سال های گذشته خود را آنالیز کردیم و نقاط ضعف خود را شناسایی نموده و سعی نموده ایم خود را اصلاح کنیم.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه برای اولین بار بعد از انقلاب، ستاد فرماندهی امنیت زمستانی در سه سطح در کشور تشکیل شد، اعلام کرد: ساختار این ستاد برای اولین بار تشکیل شده است و واحد عملیات آن شبانه روز در حال فعالیت است.

امیدوار اضافه کرد: علاوه بر امکانات خوب ما، بخش خصوصی را برای این مسئله احضار کردیم که در زمان بحران به ما یاری نمایند. با هماهنگی فرماندار و استاندار، امکانات سایر دستگاه های دولتی برای یاری گرفته ایم. امیدوارم ما شرمسار زائران و مجاوران امام رضا(ع) نشویم.

ابراهیم نصری، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی، در ادامه این مراسم تاکید نمود: ما دستگاه های خدمت رسان با تمام توان خود در خدمت زائران و مجاوران هستیم.

وی اضافه کرد: هیچ وقت محدودیت منابع و تجهیزات اجازه نداده است که ما دست از خدمت رسانی بکشیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی اعلام کرد: 543 تجهیزات راهداری در خدمت این طرح است و 765 نفر از همکاران ما در جاده های استان در این طرح حضور دارند. آن چه که احتیاج و ابزار ما در این طرح است، آماده شده است.

مجتبی احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران، اعلام کرد: 32 پایگاه موقت در راه های مواصلاتی استان مستقر خواهند شد. دو پایگاه کوهستان در ارتفاعات استان، یک فروند بالگرد و گروه پروازی به عنوان تیم امداد هوایی در جاده ها مستقر هستند.

احمدی ادامه داد: 25 پایگاه سیار ما طی سال در جاده حضور دارند. امدادگران، نجات گران، داوطلبان جمعیت هلال احمر، امداد و نجات، یاری های اولیه، اسکان و تغذیه اضطراری در پایگاه جمعیت هلال احمر و اورژانس پلیس راه در راه های مواصلاتی استان تا انتهای این طرح حضور دارند. با 46 پایگاه در طرح نوروزی در خدمت زائران و مجاوران امام رضا (ع) خواهیم بود.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14390

به "استقرار 543 دستگاه سنگین و نیمه سنگین در جاده های مواصلاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار 543 دستگاه سنگین و نیمه سنگین در جاده های مواصلاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید