استویچف به خاطر هدایت تیم لوبه به ایران پاسخ منفی داد

به گزارش شیوا مارکت، منابع غیررسمی می گویند که جواب منفی استویچف به فدراسیون والیبال ایران به خاطر این بود که می خواسته هدایت تیم لوبه در سری A ایتالیا را قبول کند.

استویچف به خاطر هدایت تیم لوبه به ایران پاسخ منفی داد

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، رادوستین استویچف، مربی سرشناس و پیروز بلغارستانی به عنوان یکی از چهره های شناخته شده جهان والیبال مورد توجه فدراسیون های والیبال لهستان، روسیه و ایران قرار داشت. لهستانی ها در نهایت فردیناندو دجورجی را انتخاب کردند و روس ها نیز گفتند که اعتقادی به مربی خارجی ندارند. استویچف با فدراسیون والیبال ایران نیز به توافق نرسید چون مطمئن نبود با ایران بتواند به سکوی المپیک برسد.

منابع غیررسمی می گویند که جواب منفی استویچف به ایران به خاطر این بود می خواسته هدایت تیم لوبه در سری A ایتالیا را قبول کند. سرمربی فعلی تیم لوبه، جانلورنزو بلنجینی است که هدایت تیم ملی والیبال ایتالیا را بر عهده دارد. قرارداد بلنجینی بعد از کسب مدال نقره المپیک 2016 ریو تمدید شد و حالا فدراسیون والیبال ایتالیا انتظار دارد که بلنجینی، تیم لوبه را ترک کند و تمرکزش روی تیم ملی باشد. گزینه نخست جانشینی او نیز کسی نیست جز رادوستین استویچف.

فدراسیون والیبال ایران نیز همچنان به دنبال سرمربی است. پس از خروج دجورجی و آناستازی از لیست ایران، مائورو بروتو، نزدیک ترین گزینه به نیمکت ایران است.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15594

به "استویچف به خاطر هدایت تیم لوبه به ایران پاسخ منفی داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استویچف به خاطر هدایت تیم لوبه به ایران پاسخ منفی داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید