اعلام آمادگی فدراسیون قایقرانی برای یاری رسانی به سیل زدگان با قایق های رفتینگ

به گزارش شیوا مارکت، فدراسیون قایقرانی با هماهنگی هیات های استانی برای تجهیز امداد رسانان به مردم سیل زده گلستان و مازندران اعلام آمادگی کرد و قایق های امداد رسانی را راهی این استان ها کرد.

اعلام آمادگی فدراسیون قایقرانی برای یاری رسانی به سیل زدگان با قایق های رفتینگ

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون قایقرانی، با هماهنگی های انجام شده استان گلستان و فدراسیون قایقرانی قرار است امدادرسان های حاضر در استان گلستان و مازندران توسط فدراسیون قایرانی تجهیز شوند تا روند امدادرسانی به هم وطنان سیل زده تسهیل گردد.

بر همین اساس فدراسیون قایقرانی ایران با هماهنگی هیات های استانی قرار است تجهیزات لازم از جمله قایق های مورد احتیاج امداد رسان های حاضر در این استان های سیل زده را فراهم کند.

تمامی هیات های استانی قایقرانی با هماهنگی ریاست فدراسیون در حالت آماده باش قرار دارند و دکتر علیرضا سهرابیان نیز اعلام نموده که هیات های قایقرانی جهت سهولت در امداد رسانی به هم وطنان سانحه دیده می توانند با هماهنگی فدراسیون به امدادرسان ها یاری نمایند.

هم اکنون استان چهارمحال بختیاری 11 فروند قایق رفتینگ و 4 قایق کایاک به همراه قایقران هایشان را برای امداد رسانی به هموطنان گلستانی راهی آق قلا نموده است. قرار است 21 فروند قایق رفتینگ دیگر نیز از این استان راهی گلستان گردد.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4448

به "اعلام آمادگی فدراسیون قایقرانی برای یاری رسانی به سیل زدگان با قایق های رفتینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی فدراسیون قایقرانی برای یاری رسانی به سیل زدگان با قایق های رفتینگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید