الزامات اولیه استادیوم ها تامین نگردد لیگ برتر برگزار نمی گردد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان پیش از ظهر چهارشنبه با زاهدی استاندار قزوین دیدار و مصاحبه کرد.

الزامات اولیه استادیوم ها تامین نگردد لیگ برتر برگزار نمی گردد

مهدی تاج در این دیدار گفت: تا زمانی که زیرساخت های لازم در استادیوم ها مهیا نگردد برگزاری لیگ فوتبال برتر منطقی نیست و بر اساس تصمیم شورای امنیت باید در این زمینه زیرساختهای

لازم فراهم گردد.

وی بیان نمود: الزام فیفا هم همین است تا در استادیوم ها امکانات و الزامات اولیه مانند دوربین، فروش الکترونیک بلیت مهیا گردد تا بتوان امنیت و آرامش و آسایش تماشاگران را مهیا کرد.

تاج یادآورشد: اگر الزامات استادیوم ها در استان ها تامین نگردد لیگ برگزار نمی گردد البته می دانیم در این وضعیت بیش از 50 درصد برنامه های ورزشی تلویزیون تعطیل می گردد و میلیونها بیننده رسانه نگران می شوند و در کنار آن صدها هزار نفر که در استادیوم ها حضور پیدا می کردند نارحت می شوند اما باید برای جلوگیری از هر گونه مسائل جدی تر و رعایت قوانین بین المللی در راستا اصوئلی گام برداریم.

وی بیان نمود: اگر استانهای دارای لیگ برتر نتوانند استادیوم هایی استاندارد را آماده لیگ برتر سال جاری نمایند باید در استانهای همجواری که استادیوم مناسبی دارند مسابقات خود را برگزار نمایند و یا در استادیوم بدون تماشاگر رقابت خود را برگزار نمایند.

رئیس فدراسیون فوتبال توضیح داد: اگر نتوانیم استاندارد لازم را در استادیوم ها فراهم کنیم شاید تعداد تیم ها را از 16 تیم به 14 تیم برسانیم.

قزوین ظرفیت راه اندازی فوتبال ساحلی را دارد

تاج گفت: استان قزوین با داشتن کارخانه های صنعتی متعدد این ظرفیت را دارد که یک تیم حداقل لیگ دو و تیم فوتبال ساحلی و فوتسال را راه اندازی کند و ما هم حمایت خواهیم کرد.

در این دیدار محمد شفیعی فرماندار قزوین، سعید دقیقی بازیکن سابق تیم ملی و عضو شورای شهر قزوین، حکمت الله داودی رئیس شورای اسلامی شهر، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین هم حضور داشتند.

مهدی تاج برای شرکت در مجمع سالانه هیئت فوتبال استان و تصویب تقویم اجرایی سال 98 به قزوین سفر نموده است.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7264

به "الزامات اولیه استادیوم ها تامین نگردد لیگ برتر برگزار نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزامات اولیه استادیوم ها تامین نگردد لیگ برتر برگزار نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید