اهانت شبکه سعودی به شهید المهندس، تاکید عراق بر لزوم عذرخواهی

به گزارش شیوا مارکت، کمیسیون ارتباطات و رسانه های مجلس عراق با محکوم کردن اهانت شبکه سعودی MBC به شهید ابومهدی المهندس، خواستار عذرخواهی این شبکه شد.

اهانت شبکه سعودی به شهید المهندس، تاکید عراق بر لزوم عذرخواهی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از سایت بغداد الیوم، کمیسیون ارتباطات و رسانه های مجلس عراق در بیانیه ای اعلام نمود: این کمیسیون اقدام شبکه MBC سعودی در متهم کردن شهید فرمانده ابومهدی المهندس به تروریسم را محکوم می کند.

این بیانیه افزود: شبکه MBC برای اهانت به چهره های سرشناس عراق از ابزارها و روش های مختلفی در طول سالهای گذشته استفاده کرده و انواع اتهام ها را به آنها وارد کرده است و کار به جایی رسیده که شخصیتی ملی و مبارز نظیر شهید حاج ابو مهدی المهندس را که عمرش را در راه جهان و جانفشانی علیه رژیم گذشته و باندهای تروریستی داعش و نیروهای شرور و اشغالگری فدا کرده است، متهم می کند.

این کمیسیون خواهان بستن دفاتر شبکه MBC در عراق در صورت عدم عذرخواهی این شبکه به خاطر گمراه کردن عمدی افکار عمومی و تلاش برای خدشه وارد کردن به وجهه شهید المهندس شد.

این کمیسیون افزود: این شرایط ایجاب می کند که با قدرت در برابر تداوم اهانت به چهره های سرشناس ملی از سوی نهادهای رسانه ای که حامیان مالی و رویکرد سیاسی و طایفه ای آنها شناخته شده هستند، وارد عمل شد.

در بیانیه کمیسیون ارتباطات و رسانه های مجلس عراق تاکید شد: هراندازه که تلاش کنند تا در قالب طرح های پلید و کینه توزانه به وجهه شهید المهندس و چهره های سرشناس دلاور ما - که در راه مقابله با نیروهای تاریکی و استکبار جهانی خدشه وارد کنند، این شهید همچنان مشعل روشن تاریخ باقی خواهد ماند.

hecaconf.ir: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20039

به "اهانت شبکه سعودی به شهید المهندس، تاکید عراق بر لزوم عذرخواهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهانت شبکه سعودی به شهید المهندس، تاکید عراق بر لزوم عذرخواهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید