اوباما: دخترانم در اعتراضات مقابله با نژادپرستی تابستان شرکت کرده بودند

به گزارش شیوا مارکت، رئیس جمهوری سابق آمریکا گفته، دو دخترش بدون آنکه از جانب وی و همسرش ترغیب شوند، راه ابتکاری خود را در پیش گرفته و در اعتراضات مقابله با نژادپرستی که تابستان سال جاری میلادی برگزار گشت، شرکت کردند.

اوباما: دخترانم در اعتراضات مقابله با نژادپرستی تابستان شرکت کرده بودند

به نوشته روزنامه دیلی میل، باراک اوباما، رئیس جمهوری 59 ساله سابق آمریکا گفت: دخترام ساشا 19 ساله و مالیا 22 ساله به دنبال جلب توجه نبودند و مدت هاست که در این فرایند شرکت دارند.

اوباما ادامه داد: آنها حس دقیقی درباره آنچه درست و چیزی که نادرست است و قدرت صدا و ضرورت شرکت در چنین اجتماعاتی دارند. من نسلی را که به دنبال ایجاد تفاوت و یافتن مقام یا شغلی است که بر اساس ارزش ها و ایده آل های من است، می ستایم.

اوباما به این مساله اشاره نکرد که دخترانش در کجا به اعتراضات ملحق شدند اما چون محل زندگی خانواده رئیس جمهوری سابق آمریکا در واشنگتن دی.سی است، این احتمال وجود دارد که مالیا و ساشا در اعتراضات این شهر شرکت کرده باشند.

اوباما همچنین گفت ، دخترانش احساس کردند که باید در اعتراضات جنبش زندگی سیاهپوستان مهم است که در سراسر کشور و در نتیجه کشته شدن جورج فلوید، برونا تیلور و احمد آربری به دست پلیس سفیدپوست آمریکا برگزار شد، شرکت کنند.

وی اضافه کرد: من به آنها توصیه های زیادی نمی کنم چون آنها به قدر کافی درباره درست یا غلط بودن شرایط هوشیار هستند. آنها نیازی به ترغیب ندارند. رویکرد آنها این بوده است؛ چیزی نادرست و غلط است پس باید آن را درست کنیم و می توانیم آن را درست کنیم. دختران من به دنبال دیده شدن یا سازماندهی چنین رویدادهایی نیستند. آنها نسلی هستند که می خواهند تفاوت ایجاد کنند و رویکردشان این است که چطور می توانم یک تاثیر مثبت ایجاد کنم. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25726

به "اوباما: دخترانم در اعتراضات مقابله با نژادپرستی تابستان شرکت کرده بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوباما: دخترانم در اعتراضات مقابله با نژادپرستی تابستان شرکت کرده بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید