ایده ای دیگر برای گره کور قطار شهری کرج

به گزارش شیوا مارکت، رئیس شورای شهر کرج گفت: سود اوراق مشارکت گرفته شده از دولت صرف پروژه قطار شهری کرج خواهد شد.

ایده ای دیگر برای گره کور قطار شهری کرج

به گزارش خبرنگار از ، اکبر سلیم نژاد، رئیس شورای شهر کرج با بیان این امیدواریم یک یا دو ایستگاه از قطار شهری کرج تا خاتمه دوره پنجم شورای اسلامی شهر کرج افتتاح گردد، گفت: کوشش می کنیم اوراق مشارکت دریافت شده از دولت برای پروژه قطار شهری کرج را در یکی از بانک های آینده یا تجارت سپرده نموده و سود آن را برای ادامه این پروژه صرف کنیم.

او اضافه نمود: پیش از این حدود سیصد میلیارد تومان و به تازگی نیز چهارصد میلیارد تومان اوراق مشارکت از دولت برای پروژه قطار شهری کرج دریافت نموده ایم.

رئیس شورای شهر کرج گفت: در سفر رئیس جمهور به استان البرز بیش از صد و هشتاد میلیارد تومان اعتبار برای شهر کرج درنظر گرفته شد که هنوز دریافت نشده است بنابراین امیدواریم این مسئله توسط مسئولان استانی پیگیری گردد.

او اضافه نمود: تکمیل سوله های ورزشی یا همان سوله های بحران و معین تکلیف سگ های بلاصاحب از جمله مسائلی است که در هفته جاری توسط شورای شهر از شهردار محترم کرج مطالبه شد.

سلیم نژاد با اشاره به گلایه شهروندان مبنی بر عدم وجود دوربرگردان در سه راه رجایی شهر تا میدان جمهوری گفت: در این خصوص با سپاه تفاهم نامه نوشته ایم تا با برداشتن دیوار تردد شهروندان تسهیل گردد.

د.خ

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14686

به "ایده ای دیگر برای گره کور قطار شهری کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده ای دیگر برای گره کور قطار شهری کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید