باد و باران های رگباری در مرکز ادامه دارد

به گزارش شیوا مارکت، به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما فرایند افزایشی خواهد داشت و همچنین از وقوع رگبار پراکنده باران طی دو روز آینده در برخی نقاط کشور خبر داد.

باد و باران های رگباری در مرکز ادامه دارد

احد وظیفه مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت که روزهای پنجشنبه و جمعه (7 و 8 اردیبهشت)، با گذر امواج کم دامنه تراز میانی جو در برخی منطقه ها جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات جنوب شرق، شرق، مرکز و دامنه های جنوبی البرز به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب سبب رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد خواهد شد.

وظیفه با بیان اینکه روز جمعه در ساعات بعدازظهر در برخی منطقه ها شمال غرب نیز افزایش ابر، رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود، اضافه نمود:

از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما فرایند افزایشی خواهد داشت. همچنین طی سه روز آینده در نیمه شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش شدید باد به خصوص در ساعات شب پیش بینی می شود که در برخی نقاط با گرد و خاک همراه خواهد شد.

وی در مورد شرایط جوی تهران در روزهای آینده گفت که آسمان تهران در روز پنجشنبه (7 اردیبهشت)، نیمه ابری، در بعدازظهر ابری، همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای 18 و 11 درجه سانتیگراد و در روز جمعه (8 اردیبهشت)، نیمه ابری، در بعدازظهر ابری، رگبار و رعد و برق، همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای 19 و 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29821

به "باد و باران های رگباری در مرکز ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باد و باران های رگباری در مرکز ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید