باقری: گفته بودم که در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم، احساس کردم که برانکو دیگر بر نمی شود

به گزارش شیوا مارکت، مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برای عقب نماندن بازیکنان این تیم، به طور موقت مسئولیت تمرین دادن سرخ پوشان را برعهده گرفته است.

باقری: گفته بودم که در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم، احساس کردم که برانکو دیگر بر نمی شود

به گزارش خبرنگاران، کریم باقری در حاشیه نخستین تمرین پرسپولیس برای لیگ نوزدهم اظهار کرد: اولین تمرین تیم برگزار گردید. تمام کوشش مان را می کنیم که خیلی خوب تمرین کنیم. همانطور که باشگاه گفت، تا روز شنبه سرمربی تیم معرفی می گردد. تا زمان آمدن سرمربی تیم، این اجازه به من داده شد که با تیم کار کنم تا عقب نمانیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر اکثر بازیکنان ما را در اختیار داریم. امیدوارم با یک برنامه خوب نتایج خوب سال های گذشته را در فصل جدید هم تکرار کنیم. در این چند سال نتایج به گونه ای بود که طرفداران خرسند بودند و این موضوع به خاطر آقای برانکو و همکارانش بود. امیدوارم مربی ای انتخاب گردد که سال جاری هم همانند سال های گذشته خوب کار کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد مربی گری پرسپولیس به او ارائه شده است، گفت: به من پیشنهاد مربی گری ارائه نشده است چرا که من گفتم به هیچ عنوان در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم. اگر سرمربی جدید من را خواست در خدمت تیم هستم و در غیر این صورت مانند هر هواداری از تیم حمایت می کنم.

مربی پرسپولیس درباره ادامه همکاری با این تیم با انتخاب سرمربی جدید تاکید نمود: هر سرمربی کادرفنی خودش را دارد و در این زمینه آزاد است. باشگاه اگر بخواهد در کنار تیم هستم و به این موضوع افتخار می کنم.

باقری درباره مذاکره باشگاه با چند مربی خارجی در ترکیه اظهار کرد: تا جایی که می دانم با چند گزینه موردنظر خود صحبت کردند. باشگاه درخواستش را ارائه نموده و سه گزینه اصلی پاسخ خود را ارائه می دهند.

او در واکنش به این سوال که آیا درباره انتخاب سرمربی جدید تیم به باشگاه مشاوره داده است، یادآور شد: با من مشورت نشده است و انتخاب مربی در اختیار باشگاه است. آن ها بهترین تصمیم را می گیرند.

وی درباره غیبت خیلی از بازیکنان این تیم در تمرینات و علاقه مندی بازیکنان برای انتقال به اروپا اظهار کرد: بازیکنان ملی پوش تا دهم تیر استراحت می نمایند. آقای رادوشوویچ به خاطر بیماری یکی، دو روز دیرتر در تمرینات شرکت می نمایند. آقای انصاری هم امروز به توافق رسید. بازیکن غایبی نداریم.

مربی پرسپولیس با بیان اینکه برنامه خودش را برای تمرینات دارد، ادامه داد: آقای برانکو نیست و ما برنامه خودمان را پیش می بریم. تا روز شنبه صبر می کنیم تا سرمربی تیم انتخاب گردد.

باقری درباره پیشنهاد پیشکسوتان تیم برای انتخاب او به عنوان سرمربی تیم گفت: من از آن ها تشکر می کنم اما اگر روزی بخواهم سرمربی شوم باید از تیم ها معمولی آغاز کنم تا در تیم های بزرگ به دردم بخورد. در این چند سالی که با مربیان بودم، تجربیاتی به دست آوردم اما می دانید سرمربی گری در پرسپولیس سخت است. نه اینکه نتوانم اما دوست دارم از تیم های کوچک تر آغاز کنم.

دستیار سابق برانکو در پاسخ به این سوال که صحبتی مبنی بر جدایی برانکو وجود داشت، گفت: تا روزی که تمرینات برگزار گردید، احساس کردم برانکو می خواهد برود. او همه وسایلش را جمع کرد. احساس کردم احتمالاً به ایران برنگردد. گفتم که او مسائل با باشگاه را گفت و تشخیص داد در تیم دیگری کار کند. از همین جا از برانکو و همکارانش تشکر می کنم. او روزهای خوبی برای فوتبال ما رقم زد.

وی در واکنش به اینکه کارشناسان معتقدند وقتی تیمی سه بار قهرمان شده، راهنمایی تیم قهرمان برای مربی بعدی سخت است، اظهار کرد: بحث من این مسائل نیست که بتوانم یا نتوانم. همواره و در همه جای جهان مرسوم است که مربی قهرمان هم می رود و مربی جدید انتخاب می گردد. انتظار دارم طرفداران و مجموعه به مربی جدید هم زمان بدهند و مربی جدید آهسته آهسته تیم را بالا بیاورد و نظرات و دیدگاهش نسبت به تیم را اتخاذ کند.

او در واکنش به این سوال که از او به عنوان کسی که حواشی را در تیم جمع می نماید، گفت: من کار خاصی در تیم انجام ندادم. کوچک ترین کاری از دستم برآید برای تیم انجام می دهم. برایم مهم نیست که نفر اول یا سوم باشم. همین که در تیم گوشه ای از کار را بگیرم و یاری کنم، باریم اهمیت دارد. اگر سال جاری در تیم بودم، امیدوارم مثل سال های قبل در خدمت تیم مان باشم تا سرمربی راحت تر کار کند.

باقری درباره دریافت مطالباتش از پرسپولیس گفت: در آینده می دهند.

وی درباره فعالیت تیم در فصل جابجایی گفت: فعلاً فرشاد احمدزاده جذب شده و بعد از آمدن سرمربی، زمان کافی برای جدید گزینه ها وجود دارد.

باقری درباره گزینه های مطرح شده برای پرسپولیس به عنوان سرمربی گفت: اجازه بدهید باشگاه این کار را انجام دهد و من یاری حال سرمربی تیم شوم.

او درباره مطرح شدن نام گل محمدی و دایی به عنوان سرمربی احتمالی پرسپولیس نیز تاکید نمود: من اطلاع خاصی در این رابطه ندارم.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7270

به "باقری: گفته بودم که در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم، احساس کردم که برانکو دیگر بر نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: گفته بودم که در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم، احساس کردم که برانکو دیگر بر نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید