با شلوغ کاری مسئله ای حل نمی&zwnjشود، می توانستیم برنده این بازی باشیم

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران رسول خطیبی پس از تساوی بدون گل تیم آلومینیوم اراک برابر پیکان تهران در نشست خبری خاتمه این ملاقات گفت: بازی باید با گل تمام می شد. ما فوتبال خوبی ارائه کردیم و می توانستیم برنده این بازی باشیم. نیمه اول چند موقعیت داشتیم که به گل تبدیل نشد و با تساوی از زمین بیرون آمدیم.

با شلوغ کاری مسئله ای حل نمی&zwnjشود، می توانستیم برنده این بازی باشیم

وی اضافه نمود: فوتبال خوبی ارائه کردیم. در نیمه دوم هم چند موقعیت داشتیم که متاسفانه به گل دست پیدا نکردیم. البته حریف هم در دقایقی از بازی فشار زیادی بر روی تیم ما آورد اما این تیم ما بود که می توانست در سرانجام برنده از زمین خارج گردد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم گفت: خوشحالم که توانستیم از بازی خارج از خانه یک امتیاز کسب کنیم و اگر بتوانیم این فرایندی را که در سه، چهار هفته اول ادامه دادیم در آینده هم ادامه دهیم شرایط خوبی پیدا خواهیم کرد.

وی در مورد قضاوت داور و صحنه های مشکوکی که در این بازی وجود داشت اضافه نمود: بحث داوری را باید به کارشناسان بسپاریم اما داوران باید دقت بیشتری داشته باشند. خطایی که بر روی ربیع خواه شد باعث شد تا پای او بشکند اما داور نه خطایی گرفت و نه کارتی به بازیکن حریف داد. در چند مورد دیگر هم که موقعیت های خوبی داشتیم آفسایدهای اشتباه گرفته شد و به ضرر تیم ما شد.

خطیبی با انتقاد از هیاهویی که بعضی تیم ها کنار زمین بوجود می آورند گفت: با شلوغ کاری مسئله ای از تیمی حل نمی گردد. متاسفانه چند هفته ای است که بعضی تیم ها با این روش به دنبال نتیجه گیری هستند اما دستشان برای سایر تیم ها رو شده است و مطمئن باشند نمی توانند با این شرایط امتیازات را از آن خود نمایند.

سرمربی آلومینیوم در سرانجام و در مورد ملاقات آینده تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: نفتی ها امروز به یک برد خوب دست پیدا کردند ما هم از فردا تمریناتمان را بر اساس ملاقات با نفت انجام می دهیم تا بتوانیم فرایند رو به رشدمان را در بازی با نفت و بازی های آینده ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 26181

به "با شلوغ کاری مسئله ای حل نمی&zwnjشود، می توانستیم برنده این بازی باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با شلوغ کاری مسئله ای حل نمی&zwnjشود، می توانستیم برنده این بازی باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید