با قهرمانی تراکتور جواب محبت ها را می دهم، داماد آذربایجان هستم!

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال تراکتور امروز یکشنبه با حضور در استانداری آذربایجان شرقی با محمدرضا پورمحمدی ملاقات کرد.

با قهرمانی تراکتور جواب محبت ها را می دهم، داماد آذربایجان هستم!

استاندار آذربایجان شرقی ضمن خوش آمدگویی به منصوریان، از سرمربی جدید تراکتور استقبال کرد.

میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور نیز در این ملاقات ضمن قدردانی از حمایت های استاندار آذربایجان شرقی گفت: با این حمایت ها، بازیکنان و مربیان، بار مسئولیت را بیش از پیش روی شانه های خود احساس کردند و با تمام توان بازی کردند که نتیجه آن قهرمانی تیم بود.

سهرابی اضافه کرد: سال جاری کار تراکتور سخت تر و نفس گیرتر از گذشته است و با توجه به حضور این تیم در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا، نیازمند حمایت بیشتر از سوی مدیریت ارشد استان هستیم.

وی حضور میهمانان و مسافران خارجی و دوربین های تلویزیونی برای پوشش مسابقات آسیایی را فرصتی برای معرفی ظرفیت های بیشتر تبریز به مردم کشورهای مختلف دانست.

علیرضا منصوریان هم در این ملاقات با اشاره به امکانات سخت افزاری تراکتور در ایران، گفت: امانتی ارزشمند را تحویل گرفته ایم که به کمک خدا با قهرمانی به مردم آذربایجان تحویل خواهیم داد.

سرمربی تیم تراکتور ادامه داد: بیشترین موفقیت های دوره بازیگری من در استقلال بوده و با این تیم شناخته می شوم و اکنون می خواهم با قهرمانی و موفقیت در تراکتور، در دوره مربیگری نیز با نام تراکتور شناخته شوم.

علیرضا منصوریان با ذکر خاطره ای از بازی تراکتور و نفت تهران که وی مربیگری تیم نفت را در آن بازی بر عهده داشت، گفت: با تمهیدات قبلی، حدود 50 نفر تماشاگر را جمع نموده بودیم که طرفداران پرشور تراکتور تمامی ورزشگاه را پر کردند و تماشاگران ما مجبور به تشویق تراکتور در بین آنها شدند و این ثروتی عظیم برای تراکتور است.

منصوریان با اشاره به ابراز محبت طرفداران تراکتور به وی در مدت حضورش در تبریز، گفت: چند برابر محبت هایی که در تهران و اصفهان مشاهده نموده ام را از سوی مردم تبریز و آذربایجان دیده ام و ان شاءالله جواب این محبت ها را با قهرمانی خواهم داد.

وی در انتها گفت: من داماد آذربایجان هستم و به خاطر تکلم به زبان ترکی در جمع خانواده، تا حدودی با این زبان آشنایی دارم و امیدوارم تا عید بتوانم کنفرانس خبری خود را با زبان ترکی برگزار کنم.

استاندار آذربایجان هم گفت: طرفداران تیم تراکتور با شور خاصی به این تیم عشق می ورزند و یقین دارم که با اتحاد و همدلی طرفداران با سرمربی جدید تیم، دروازه موفقیت های بیشتر به روی تراکتور گشوده خواهد شد.

وی یادآور شد: منصوریان مربی بادانش و پرشوری است که حضور او در رأس کادر فنی تیم تراکتور منشأ اثر بوده و قطعا با همدلی و حمایت طرفداران شاهد موفقیت های روزافزون این تیم در رقابت های ملی و بین المللی خواهیم بود.

پورمحمدی، ورزش، تفکر ورزشی و طرفداری از آن را سازنده، موثر و مولد توصیف کرد و گفت: مدیریت استان از مجموعه تراکتور و بازیکنان قهرمان آن حمایت خواهد نمود.

سافاری رو: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23705

به "با قهرمانی تراکتور جواب محبت ها را می دهم، داماد آذربایجان هستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با قهرمانی تراکتور جواب محبت ها را می دهم، داماد آذربایجان هستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید