بخشی از رفاهیات شاغلین و بازنشستگان مخابرات امروز پرداخت می شود

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: بخشی از مبالغ مربوط به ترمیم هزینه های رفاهیات کارکنان و بازنشستگان، مربوط به سنوات گذشته و بخشی از بهره وری سال 98 شاغلین امروز پرداخت می شود.

بخشی از رفاهیات شاغلین و بازنشستگان مخابرات امروز پرداخت می شود

سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران گفت: بخشی از مبالغ مربوط به ترمیم هزینه های رفاهیات کارکنان و بازنشستگان، مربوط به سنوات گذشته وبخشی ازبهره وری سال 98 شاغلین از امروز پرداخت می شود.

وی افزود: به منظور توجه هر چه بیشتر به دغدغه های کارکنان و بازنشستگان گرامی شرکت و با توجه به تلاش اجرا شده در این خصوص، پرداخت مبالغی تحت عنوان ترمیم رفاهیات سنوات گذشته و بخشی از بهره وری سال 98شاغلین امروز شنبه 21 تیرماه اجرایی می شود.

صدری شرح داد: با برگزاری جلسات کارشناسی متعدد وحمایت های آذری جهرمی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات ، مخبر ریاست ستاد اجرایی حضرت امام (ره) و سهام داران عمده وریاست واعضا هیات مدیره ، مبلغ مشخصی به عنوان ترمیم کمک هزینه های رفاهی کارکنان شاغل و بازنشستگان، مربوط به سنوات قبل و بخشی ازبهره وری سال 98 شاغلین امروز پرداخت می شود.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21612

به "بخشی از رفاهیات شاغلین و بازنشستگان مخابرات امروز پرداخت می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشی از رفاهیات شاغلین و بازنشستگان مخابرات امروز پرداخت می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید