برنامه های نوروزی تهران اعلام شد

به گزارش شیوا مارکت، برنامه های نوروزی تهران در نوروز 99 در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران اعلام شد.

برنامه های نوروزی تهران اعلام شد

مهر:جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران با حضور مدیران تمام دستگاه های عضو این ستاد در استانداری تهران برگزار و برنامه های نوروزی این استان اعلام شد.

پرهام جانفشان دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر و مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: برنامه ها و فعالیت های نوروزی اداره کل تهران در سه بخش شامل پیش از آغاز سفرهای نوروزی (ا تا 25 اسفند)، آغاز سفرهای نوروزی (25 تا 13 فروردین) و ایام بازگشت مسافران (14 تا 20 فروردین) در دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر پیگیری و اجرا خواهد شد.

وی اضافه نمود: ایجاد بازارچه های فروش و عرضه صنایع دستی با هدف گنجاندن صنایع دستی در سبد خرید نوروزی خانواده های تهرانی، طرح تشدید و بازرسی از تمامی تأسیسات گردشگری، پیرایش بصری محیط موزه ها و اماکن تاریخی در طرح استقبال از مسافران و گردشگران از اهم اقداماتی است که تا پیش از آغاز دور اول سفر نوروزی انجام خواهد شد. برگزاری جشنواره های نوروزگاه در بیش از ده نقطه پیش بینی شده در سطح شهر تهران، برگزاری تورهای نیم روزه و یک روزه تهرانگردی در بیش از 15 راستا، برگزاری مسابقه عکس نوروز تهران از نگاه گردشگر، ایجاد کیوسک های نوروزی عرضه صنایع دستی، برپایی ستاد 24 ساعته رسیدگی به شکایات سفر هموطنان، عرضه 20 تا 40 درصدی تخفیف در مراکز اقامتی و پذیرایی منتخب و استقبال از میهمانان تهران در مبادی ورودی به استان نظیر فرودگاه، راه آهن از برنامه هایی است که در ایام سفرهایی نوروزی در استان تهران اجرا خواهد شد.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر در ادامه گفت: در تلاش هستیم که در نوروز 99 توزیع نقشه، کتابچه های راهنما و تمام اقلام تبلیغاتی ارگان ها به صورت منسجم و در قالب یک بسته در اختیار گردشگران و مسافران قرار گیرد.

در جلسه ستاد خدمات سفر که به ریاست محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی در محل استانداری تهران برگزار گشت مدیران دستگاه های عضو ستاد گزارش اقدامات خود را برای نوروز 99 اعلام کردند.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16066

به "برنامه های نوروزی تهران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های نوروزی تهران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید