برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری و رونق تولید در آبان ماه امسال در قم

به گزارش شیوا مارکت، استاندار قم گفت: در قم واحدهای صنعتی و تولیدی بحرانی نداریم و قم در امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری دارای رتبه های نخست در کشور است.

برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری و رونق تولید در آبان ماه امسال در قم

به گزارش خبرنگاران، بهرام سرمست سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه در پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری قم مطرح کرد: مهم ترین رویکرد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، بر محورهای راهبردی و عملیاتی است.

استاندار قم اضافه نمود: 7 محور مهم در این ستاد در راستا حفظ تولید و اشتغال، برنامه ریزی شده است که باید مورد اهتمام مسئولان و مدیران باشد.

وی اظهار کرد: فضای همدلی در این جلسات حاکم است و همه تلاش می کنند اهداف ستاد را پیش ببرند و مسائل صنعت و تولید را رفع کنند.

سرمست مطرح کرد: در قم واحدهای صنعتی و تولیدی بحرانی نداریم و قم در امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری دارای رتبه های نخست در کشور است. این در حالی است که دشمن، درصدد از بین بردن امنیت اقتصادی و کناره گیری سرمایه گذاران از طرح های اقتصادی است.

استاندار قم گفت: همایش فرصت های سرمایه گذاری و رونق تولید در آبان ماه سال جاری برگزار می شود و ما از همه تشکل های غیر دولتی، صنفی و فعالان اقتصادی در جهت حضور در این همایش دعوت می کنیم.

وی اضافه نمود: همه باید از فرصت های سرمایه گذاری در قم حمایت کنند؛ به ویژه از ظرفیت های موجود در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و شهرک های صنعتی صیانت شود.

سرمست مطرح کرد: احیای واحدهای تولیدی و صنعتی راکد نیز از جمله اولویت های مهم است؛ در این باره وضعیت واحدهای تملک شده توسط بانک ها تعیین تکلیف شود.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5732

به "برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری و رونق تولید در آبان ماه امسال در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری و رونق تولید در آبان ماه امسال در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید