برگزاری 420 کلاس مجازی در دانشگاه شریف ، بیشتر اساتید آموزش الکترونیک دارند

به گزارش شیوا مارکت، کارشناس آموزش های الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف گفت: طبق آخرین آمار اعلام شده تا کنون 420 کلاس مجازی برای استاتید دانشگاه شریف برگزار شده است.

برگزاری 420 کلاس مجازی در دانشگاه شریف ، بیشتر اساتید آموزش الکترونیک دارند

محمد جواد شفیعی، کارشناس آموزش های الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، گفت: مرکز آموزش های الکترونیک دانشگاه شریف از روز شنبه 3 اسفندماه 98 شروع به برگزاری کلاس های غیر حضوری به وسیله سامانه های طراحی شده، نموده است.

شفیعی ادامه داد: تشکیل کلاس های غیرحضوری بستگی به استاد دارد، به طوری که این مرکز متناسب با درخواست اساتید برای برگزاری کلاس های مجازی به ارائه خدمات می پردازد. طبق آخرین آمار اعلام شده تا کنون 420 کلاس مجازی برای استاتید دانشگاه شریف برگزار شده است.

وی با بیان اینکه برای هر کدام از اساتید یک اتاق مجازی در نظر گرفته ایم؛ اظهارکرد: اساتید در هریک از این اتاق های مجازی به صورت میانگین دو یا سه کلاس درسی با دانشجویان و عناوین درسی متفاوت برگزار می نمایند.

شفیعی توضیح داد: در حال حاضر 80 تا 90 درصد کلاس های دانشگاه شریف در مرکز آموزش های الکترونیک این دانشگاه برگزار می گردد. که از سوی دانشجویان نیز مورد استقبال قرار گرفته اند. خوشبختانه بیشتر اساتید دانشکده ها حتی دانشکده هایی که سابقه فعالیت الکترونیک نداشتند، به جمع ما پیوسته اند.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16681

به "برگزاری 420 کلاس مجازی در دانشگاه شریف ، بیشتر اساتید آموزش الکترونیک دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری 420 کلاس مجازی در دانشگاه شریف ، بیشتر اساتید آموزش الکترونیک دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید