بوفون: حداقل تا 43 سالگی بازی خواهم کرد

به گزارش شیوا مارکت، دروازه بان حرفه ای راه راه پوشان تورین می گوید میخواهد حداقل یک سال دیگر بازی کند.

بوفون: حداقل تا 43 سالگی بازی خواهم کرد

به گزارش خبرنگاران، جان لوئیجی بوفون با قرار دریافت درون دروازه یوونتوس در بازی شب گذشته (شنبه) مقابل تورینو در هفته سی ام سری A ایتالیا که به فزونی 4 بر یک راه راه پوشان تورین انجامید، برای ششصدوچهل وهشتمین بار در سری A به میدان رفت و رکورد پائولو مالدینی اسطوره میلان را شکست.

دروازه بان 42 ساله بیانکونری در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من مدتی طولانی بود که منتظر این رکورد بودم، اما مسئله ای هم با آن نداشتم. ما در حال حاضر بازی های زیادی انجام می دهیم. ما در مقطع حساسی از فصل هستیم و تنها فشاری که حس می کنم در بازی هاست.

وی اضافه کرد: حالا خیلی خوشحالم، اما فکر رکوردزنی من را تحت تأثیر قرار نداد. وقتی دوران حرفه ای ام را شروع کردم، بی خیال بودم و همه چیز را راحت می گرفتم. من رؤیاهایی زیادی داشتم و با این رویکرد که هیچ گاه نباید از خودم راضی باشم، به این صندلی رسیدم.

بوفون توضیح داد: شکستن رکورد دل پیرو (بیشترین بازی انجام داده با پیراهن یوونتوس) یکی از اهداف من نبود. من برای این چیزها بازی نمی کنم، چون عملاً دو سال پیش اعلام بازنشستگی نموده بودم. سپس به پاری سن ژرمن رفتم و متعاقباً فرصت بازگشت به اینجا را پیدا کردم که این حس خوبی است.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا ادامه داد: من درک کردم که اگر انگیزه مناسبی داشته باشم، می توانم چند بازی دیگر بدون مشکل انجام داده و در زمین واکنش خوبی از خودم نشان دهم. من حداقل تا 43 سالگی اینجا خواهم بود، اما از زمانی که وارد 40 سالگی شدم، اوضاع را ماه به ماه مورد سنجش قرار دادم.

بوفون در خاتمه یادآور شد: باید اوضاع را مورد نظارت قرار دهم و وقتی عنصر اصلی که همان بازی کردن در بالاترین سطح است را از دست دادم، آماده بازنشستگی می شوم. زمانی که به آن نقطه رسیدم، دستکش هایم را خواهم آویخت. تا زمانی هم که انگیزه داشته باشم و در فرم و شکل درستی باشم، به بازی ادامه خواهم داد، چون هیچ چیز به اندازه بازی کردن، خوشحالم نمی کند.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21461

به "بوفون: حداقل تا 43 سالگی بازی خواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوفون: حداقل تا 43 سالگی بازی خواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید