بیرانوند نیازی به شکایت تراکتور ندارد، تاج دیدگاه خودش را گفته

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، اسماعیل حسن زاده درباره شکایت باشگاه تراکتور از حرکت علیرضا بیرانوند در بازی پرسپولیس و تراکتور در هفته دوم لیگ برتر، گفت: رفتار را که آگاه شدیم نیازی به شکایت تراکتور نداشت. رفتارهایی که گزارش گردد یا ارکان قضایی شکایت نمایند را به طور جدی پیگیر می شویم.

بیرانوند نیازی به شکایت تراکتور ندارد، تاج دیدگاه خودش را گفته

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اضافه نمود: تا این لحظه هیچگونه شکایتی از باشگاه تراکتور درباره این موضوع به دست ما نرسیده است. آنها محتمل است شکایت خود را به سازمان لیگ برده باشند اما تا این لحظه نه شکایت خود را در اتوماسیون اداری ثبت نموده اند و نه حضوری آمده اند و آن را اعلام نموده اند.

وی ادامه داد: حساسیت هایی معمولا برای تیم های پر هوادار به وجود می آید اما باید بگویم هیچ تاثیری در سرنوشت آرا ندارد.

حسن زاده درباره دفاعیه بیرانوند تاکید نمود: او هیچ توضیحی به کمیته انضباطی نداده است. صحبت های بیرانوند در رسانه ها، موضع باشگاه پرسپولیس و حتی صحبت های رئیس فدراسیون در جای خودش می تواند قابل تاثیر باشد اما وظایفی که در حیطه کمیته انضباطی است قطعا با دفاعیه ایشان همراه خواهد بود. فعلا هیچ موضعی از باشگاه پرسپولیس و بیرانوند در اختیار ما قرار نگرفته است. رکن قضایی برای رسیدگی آدابی دارد که باید رعایت گردد.

وی تاکید نمود: البته در قانون آمده است اگر کسی بعد از ارتکاب تخلف چنین موضعی بگیرد و اظهار ندامت کند در تصمیم گیری دخالت داده خواهد شد.

حسن زاده در واکنش به صحبت های مهدی تاج درباره اینکه بخشش بیرانوند بهتر از تنبیه است اضافه نمود: ایشان نظر خودش را گفته است. آقای تاج یا آقای کفاشیان هیچ وقت در دوران ریاست خود در آرا دخالت نکردند و فقط دیدگاه خودشان را گفته اند.

وی درباره تحت فشار بودن کمیته انضباطی برای صدور حکم بیرانوند یادآور شد: اصلا چنین سختی ای را نمی بینم. رفتار بیرانوند را نه داور گزارش نموده و نه ناظر بازی به آن پرداخته است. رفتار شکار شده ای را از بیرانوند در فضای مجازی دیدیم و این طبیعی است که پرونده ای را ایجاد نموده و به آن رسیدگی کنیم. اگر رفتار بیرانوند را ناظر مسابقه یا داور گزارش می کرد قطعا همان روز اول به آن رسیدگی می کردیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره دعوت از بیرانوند توضیح داد: فرصت لازم را به او می دهیم. ما نامه زمان حضور بیرانوند در کمیته انضباطی را نوشتیم. هیچ توجهی به اینکه صدور حکم، چه عواقبی دارد نداریم. تعصبات تیمی به قدری پررنگ شده است که هربار محکوم به هواداری از یک تیم خاص می شویم. مثلا بیرانوند را در بازی افتتاحیه محروم نموده بودیم و به راحتی هم آن را اجرا کردیم. بارها تهدید شدیم اما کارساز نبوده است.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10176

به "بیرانوند نیازی به شکایت تراکتور ندارد، تاج دیدگاه خودش را گفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند نیازی به شکایت تراکتور ندارد، تاج دیدگاه خودش را گفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید