تاکتیک ویلموتس بهتر از افکار کی روش است، هافبک ها باید تقویت شوند

به گزارش شیوا مارکت، حمید درخشان در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد تساوی یک - یک تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی گفت: بازی خیلی خوبی توسط ملی پوشان ایران انجام شد. تیم ملی جسارت حمله کردن پیدا نموده است و مهاجمان تیم ملی سعی می نمایند حریف را از زمین خودش تحت فشار بگذارد.

تاکتیک ویلموتس بهتر از افکار کی روش است، هافبک ها باید تقویت شوند

مهاجم دهه شصت و هفتاد تیم ملی فوتبال ایران در ادامه تمجیدهای خود از شاگردان مارک ویلموتس اضافه نمود: تیم ملی عطش گلزنی دارد. آنطور که دوست داریم بازی می نماید. تیمی که نه حاشیه ای دارد و نه می خواهد کار بزرگی را انجام دهد که هیچکس دوستش ندارد. ویلموتس روی مسائل فنی تمرکز دارد و این موضوع بسیار اهمیت دارد.

وی درباره ضعف های تاکتیکی ایران مقابل کره جنوبی توضیح داد: اشکالات فنی تیم ملی هم مشهود بود. خط هافبک تیم ملی فوتبال ایران باید کوشش بیشتری کند. آنها در دفاع و حمله هیچ یاریی به مدافعان و مهاجمان نکردند. به همین خاطر انسجام خوبی در کار تیمی ندیدیم.

درخشان با مقایسه تاکتیک تیم ملی در دیدار برابر کره جنوبی با زمانی که کارلوس کی روش راهنمایی تیم ملی را بر عهده داشت، یادآور شد: اشکالات فنی تیم ملی احتیاج به زمان دارد تا رفع گردد. ویلموتس نشان داد با فکر و برنامه آمده است و می خواهد شناخت کامل پیدا کند. زمان به او و تیم ملی یاری می نماید تا روند صعودی پیدا کنیم. شرایط فنی تیم ملی با زمان کی روش قابل قیاس نیست. تاکتیک های ویلموتس کاملاً هجومی است و بازیکن را اسیر افکار دفاعی و بسته نمی نماید.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6857

به "تاکتیک ویلموتس بهتر از افکار کی روش است، هافبک ها باید تقویت شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکتیک ویلموتس بهتر از افکار کی روش است، هافبک ها باید تقویت شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید