تا ماه دسامبر با پرسپولیس راه می آیم، حتی پول برای خرید شن ندارند!

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین صبح امروز دوشنبه این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و شرایط این تیم را تشریح کرد.

تا ماه دسامبر با پرسپولیس راه می آیم، حتی پول برای خرید شن ندارند!

کالدرون گفت: همه چیز خوب است و تمرینات را آغاز نموده ایم. همواره دوست دارم از بازیکنان جوان در تیم اصلی استفاده کنم. آنها کیفیت دارند و در آینده تجربه کسب می نمایند.

وی درباره محرومیتش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه روز گذشته بیانیه داد و مصاحبه ام امروز منتشر شد. همه چیز گفته شده و حرف دیگری درباره این موضوع ندارم.

سرمربی پرسپولیس درباره مصاحبه روز گذشته اش که به یکی از رسانه ها گفته بود برخی از مربیان باوجود پرتاب جایگاه محروم نشدند، یادآور شد: با کسی در این مورد صحبت نکردم.

کالدرون درباره نحوه جذب بازیکن جدید و معرفی گزینه ها از سوی باشگاه یادآور شد: این یک کار مشترک بین کادر فنی و باشگاه است. با بازیکنی که با شرایط باشگاه همخوانی داشته باشد، وارد مذاکره می شویم. هنوز برای این موضوع زود است.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر دعوت مهدی ترابی به تیم ملی فوتبال و عدم دعوت از شجاع خلیل زاده اظهار کرد: مربی تیم ملی تصمیم می گیرد چه بازیکنانی دعوت شوند. برای من بازیکنان پرسپولیس بهترین ها هستند. اگر دست من بود دوست داشتم همه آنها در تیم ملی باشند. ولی من مربی پرسپولیس هستم. مربی تیم ملی گزینه های زیادی دارد و او ملی پوشان را انتخاب می نماید. خوشبختانه در ایران بازیکنان خوبی وجود دارد.

کالدرون درباره ایجاد وقفه در لیگ به خاطر اردوهای تیم ملی، گفت: منطقی است که تیم ملی هم به زمان برای کار و تمرین احتیاج دارد. آنها 10 یا 12 روز زمان می خواهند و باید این زمان به آنها داده گردد. وقفه در لیگ برای برخی تیم ها خوب است و برای برخی تیم ها خوب نیست. بعد از وقفه گذشته ما خوب نبودیم. سعی می کنیم وقتی وقفه لیگ تمام گردد در اولین مسابقه خوب بازی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره کنار گذاشتن جونیور براندائو مهاجم برزیلی این تیم تاکید نمود: جونیور هنوز عضوی از تیم است. باید ببینم او در تمرینات چطور کار می نماید. استفاده از او بستگی به تمریناتش دارد. بازیکنی را رد نمی کنیم و همه را نگاه می کنیم. اگر جونیور دوباره بازی کند نشان می دهد خوب تمرین نموده است.

کالدرون درباره مسائل اقتصادی باشگاه پرسپولیس و اینکه این تیم بر خلاف پرسپولیس هنوز اعتصاب ننموده است، گفت: منتظر جواب باشگاه هستیم. بعد از 4 روز تعطیلی برگشتیم ولی متاسفانه زمین همان مسائل قبلی را دارد. وقتی شرایط زمین خوب نیست، داخل آن شن می ریزند تا منافذ را پر کند و بعد زمین را صاف می نمایند ولی ظاهرا حتی پول برای خرید شن نبوده و من نگرانم. شن چیز گرانی نیست. ما فقط یک زمین تمرین داریم و باید مراقبش باشیم و آنرا حفظ کنیم. این فرایندی که به شما گفتم بخشی از مراحل نگهداری زمین است. امیدوارم زودتر مسائل اقتصادی حل گردد چون چند ماه است منتظر هستیم. برخی از بازیکنان باید مطالباتشان از سال گذشته را دریافت نمایند. وقتی هوا سرد می گردد، شن برای زمین چیز مهمی است. می دانم مدیر باشگاه کوشش می نماید مسائل حل گردد.

کالدرون در پاسخ به این سئوال که چه میزان از قراردادش را دریافت نموده است؟ گفت: 20 درصد از پرداخت اول را دریافت نموده ام و ماه بعد پرداخت دوم باید باشد. با شرایط باشگاه راه آمدم. نهایت کوششمان را می کنیم بهترین نتایج را بگیریم. مدیر باشگاه هم کوشش می نماید پرداختی به بازیکنان و کادر انجام گردد. شما شاهد بودید با تمام مسائلی که داشتیم، بدون بازیکن خارجی در بالای جدول با سایر تیم ها رقابت می کنیم. این کار ما قابل تقدیر است. با تیم هایی رقابت می کنیم که بازیکن خارجی دارند.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: تا ماه دسامبر با باشگاه همکاری می کنم و سعی می کنم با باشگاه راه بیایم. وظیفه من این است با باشگاه راه بیایم و نباید کاری کنم تا دسامبر به باشگاه لطمه برسد. بعد آن موقعی داریم که می توانیم تصمیم بگیریم. تا آن موقع می بینید که با جان و دل برای باشگاه کار می کنم.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13482

به "تا ماه دسامبر با پرسپولیس راه می آیم، حتی پول برای خرید شن ندارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا ماه دسامبر با پرسپولیس راه می آیم، حتی پول برای خرید شن ندارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید