تبعیض در ارائه خدمات توسط دستگاه ها نقض حقوق شهروندی است

به گزارش شیوا مارکت، معاون دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: تبعیض در ارائه خدمات توسط دستگاه هایی که ارائه خدمت می کنند، نقض حقوق شهروندی است.

تبعیض در ارائه خدمات توسط دستگاه ها نقض حقوق شهروندی است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه، حسن ایمانی مقدم در این باره اظهار کرد: ارائه خدمات به شهروندان بر اساس ضوابط و قوانین بایستی مطابق عدالت با رعایت حقوق شهروندی باشد.

وی تاکید نمود: تسریع در انجام ارائه خدمات برای افراد با نفوذ، برخورداری از امتیازهای ویژه و… مصداق شاخص نقض عدالت و حقوق شهروندی است.

معاون دادستان کرمانشاه افزود: این گونه رفتارها براساس بند 9 اصل سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یکی از مصادیق تبعیض ناروا شمرده می گردد.

وی با تاکید بر اینکه کلیه دستگاه های خدمات رسان استان موظف به رعایت قوانین توأم با حفظ حقوق شهروندی هستند، گفت: بدیهی است در صورت مشاهده تبعیض ناروا در راستای صیانت از حقوق عمومی برخورد جدی و قانونی را با دستگاه های متخلف خواهیم داشت.

ایمانی مقدم متذکر شد: شهروندان می توانند مصادیق تبعیض های ناروا را به صفحه اینستاگرام دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گزارش نمایند.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7490

به "تبعیض در ارائه خدمات توسط دستگاه ها نقض حقوق شهروندی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبعیض در ارائه خدمات توسط دستگاه ها نقض حقوق شهروندی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید