تبلیغ تورهای گردشگری برای تعطیلات خرداد شروع شد

به گزارش شیوا مارکت، اگرچه هنوز سفر تفریحی به شهرهای مختلف کشور، از سوی متولیان بهداشت به صورت رسمی اعلام نشده اما با اعلام شروع تردد بین استانی، بعضی از افراد راهی جاده ها شده اند بعضی به بهانه سفر کاری و تعدادی نیز برای رفتن به خانه ها و ویلاهای شخصی و یا خانه اقوام و آشنایان. البته با علم به اینکه همچنان آثار باستانی و تفرجگاه ها و مراکز گردشگری تعطیل است و رسماً شروع به کار نکرده اند. افرادی هم که هنوز برای سفر تفریحی مردد هستند، راهی مناطق طبیعی نزدیک به شهرهای محل سکونت شأن شده اند تا در سفرهای یک روزه خود، مسئله ای برای اقامت نداشته باشند.

تبلیغ تورهای گردشگری برای تعطیلات خرداد شروع شد

از طرفی تبلیغات برای تورهای گردشگری به خصوص طبیعتگردی آغاز شده است و بعضی با مجوز و یا بدون مجوز اقدام به تبلیغ تور برای روزهای آخر ماه رمضان یا تعطیلات نیمه خرداد نموده اند.

در این باره حرمت الله رفیعی، مدیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران گفت: در واقع نمی توانیم بیکار بمانیم. به همکاران خودم اعلام نموده ام که از الان برای اوایل خرداد تبلیغاتشان را آغاز نمایند منتها هیچکدام نباید تعهدی به مسافران بدهند که نتوانند از عهده اجرای آن برآیند.

وی در ادامه گفت: باید تعهدی بدهند که بتوانند اجرایش نمایند نه این که به این بهانه پولی از مردم گرفته گردد و بعد بگویند که دولت اجازه سفر کردن را نداد. برای سفرهای خارجی هم تا شرکت های هواپیمایی اعلام ننمایند که مسافر می برند و یا می آورند کسی نمی تواند فروش بلیت داشته باشد.

رفیعی اضافه نمود: اکنون می توان برای مناطقی که شرایط سفید دارند رفته رفته تبلیغ سفر کرد. البته مشروط به این که همین شرایط باقی بماند و توان اجرا آن تور را داشته باشند.

مهر

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: گردشبان
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19619

به "تبلیغ تورهای گردشگری برای تعطیلات خرداد شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغ تورهای گردشگری برای تعطیلات خرداد شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید