تحصیل داروسازی در انگلستان 2020 (هر آنچه که باید بدانید)

به گزارش شیوا مارکت، دانشگاه های انگلستان به عنوان با کیفیت ترین دانشگاه های دنیا شناخته می شوند. همچنین ارائۀ رشته های مختلف سبب شده است که تحصیل در انگلستان بین بسیاری از دانشجویان بین المللی محبوب باشد یکی از این رشته های پرطرفدار داروسازی می باشد که متقاضیان زیادی را به دانشگاه های انگلستان جذب می نماید.تحصیل در انگلستان در رشته داروسازی با تجارب متحول کننده ای که برای دانشجویان می سازد، موفقیت آنان را در زمینۀ آیندۀ شغلی شان تضمین می نماید.

تحصیل داروسازی در انگلستان 2020 (هر آنچه که باید بدانید)

داروسازی در انگلستان با نام MPharm می باشد که به عنوان مدرک لیسانس و مدت تحصیل آن 4 سال می باشد. اما در دانشگاهی به نام دانشگاه کینگز کالج لندن (Kings College London) که یکی از معتبرترین دانشگاه ها در زمینه علم داروسازی می باشد 3 سال اولیه به عنوان مقطع کارشناسی و 1 سال انتهای به عنوان فوق لیسانس محسوب می گردد و در انتها، دانشجو مدرک کارشناسی ارشد دارو سازی دریافت می نماید.

دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در رشته داروسازی در انگلستان و اخذ مدرک MPharm از دانشگاه های آن به عنوان یک داروساز متخصص محسوب می شوند. مدرک داروسازی یا MPharm مورد تائید انجمن داروسازان کشور انگلستان، ولز ، اسکاتلند و ایرلند شمالی می باشد.

دانشجویان پس از اتمام دوره 4 ساله داروسازی، می بایستی دوره 1 ساله کارآموزی را بگذرانند. پس از اتمام این دوره و موفقیت در آزمون ثبت داروسازان به عنوان یک دارو ساز معتبر ثبت می شوند.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: سفیرساعی
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19408

به "تحصیل داروسازی در انگلستان 2020 (هر آنچه که باید بدانید)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل داروسازی در انگلستان 2020 (هر آنچه که باید بدانید)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید