تحویل سریع، گازهای گلخانه ای را افزایش می دهد

به گزارش شیوا مارکت، کارشناسان علمی تأکید می نمایند، تحویل سریع با خرید آنلاین با منافع محیط زیست تضاد دارد.

تحویل سریع، گازهای گلخانه ای را افزایش می دهد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، کارشناسان علمی تأکید می نمایند تحویل سریع با خرید آنلاین با منافع محیط زیست تضاد دارد.

براساس آنچه که کارشناسان ابراز می نمایند، قرار بر این بوده که خرید های آنلاین از میزان رفت و آمد و هدررفت انرژی جلوگیری کند، اما تحویل های کوچک منجر از بین رفتن این هدف و در نهایت فراوری آلودگی شده است.

تمام فعالان محیط زیست، کارشناسان و شرکت ها می گویند: خریدآنلاین از این جهت که افراد مجبور نیستند در خیابان ها باشند، از وسیله نقلیه استفاده نمایند و سوخت بسوزانند با محیط زیست سازگارتر است.

حالا کارشناسان هشدار می دهند، تحویل های سریع نه تنها از میران دی اکسید کربن کم نمی کند، بلکه مقدار آن را نیز افزایش می دهد.

آمارها بیانگر آن است که میزان انتشار گازهای گلخانه ای در آمریکا افزایش یافته و تمام این ها از حمل و نقل های کوچک و تحویل سریع نشأت می گیرد.

یک کارشناس باور دارد، سطح بالای سفارش های آنلاین احتیاج به انبارهای متعدد دارد که همین انبارها باید مجهز به سیستم های گرمایشی و سرمایشی باشند؛ همین روال منجر به فراوری و انتشار بیشتر دی اکسید کربن می گردد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7173

به "تحویل سریع، گازهای گلخانه ای را افزایش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل سریع، گازهای گلخانه ای را افزایش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید