آشنایی با مفاهیم علمی در آن زیر چیست؟

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین المللی کانون، سرک کشیدن زیر پوست، سرک کشیدن زیر پوست زمین، سرک کشیدن زیر پوست خودرو و سرک کشیدن زیر پوست شهر عنوان های مجموعه آن زیر چیست؟ با قلم کارن لاتچانا کِنی و اِستر پورتر هستند که در قالب دانش نامه های تصویری مخاطبان را با مفاهیم علمی آشنا می کند.

آشنایی با مفاهیم علمی در آن زیر چیست؟

این دانش نامه های تصویری را اِستیوون وود و آندره لوزانو تصویرگری کرده اند و امیر طاهری ترجمه مجموعه را بر عهده داشته است.

بر اساس این گزارش کتاب زیر پوست به فیزیولوژی بدن انسان می پردازد و اطلاعات مناسبی از دستگاه های مختلف بدن در اختیار مخاطبان قرار می دهد، زیر پوست زمین به لایه ها و طبقات و همه بخش های درونی و طبیعی زمین می پردازد و زیر پوست خودرو نوجوانان را با مکانیک و نحوه کار قطعه ها و بخش های داخل خودرو آشنا می سازد.

همچنین زیر پوست شهر آن بخشی از زیرِ زمین را که به دست انسان ساخته شده است را مانند تونل ها، مترو و... مورد توجه قرار می دهد.

بر همین اساس سه عنوان از این مجموعه به چاپ چهارم رسیده اند و کتاب سرک کشیدن زیر پوست خودرو به چاپ سوم رسیده است.

همچنین کتاب سرک کشیدن زیر پوست شهر 11هزار تومان و سه عنوان دیگر 13هزار تومان قیمت دارد.

این مجموعه با رعایت کامل قوانین بین المللی نشر (کپی رایت) و اجازه رسمی انتشارات capstone از آمریکا به چاپ رسیده است.

یادآوری می شود هر یک از کتاب های این مجموعه 32 صفحه دارد و برای گروه سنی 12+ (نونگاه) و با شمارگان 2هزار و 500 نسخه از سوی کانون پرورش فکری منتشر شده است.

علاقه مندان می توانند این مجموعه را از فروشگاه های محصولات فرهنگی و فروشگاه های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در سراسر کشور تهیه کنند.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21628

به "آشنایی با مفاهیم علمی در آن زیر چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با مفاهیم علمی در آن زیر چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید