تداوم بارش های خفبف در مازندران

به گزارش شیوا مارکت، مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: بارندگی ها در تمام استان به صورت خفیف طی روزهای آینده ادامه دارد.

تداوم بارش های خفبف در مازندران

علی اصغر احمدی در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه بارندگی ها در تمام استان به صورت خفیف ادامه دارد، اظهار کرد: طی روزهای گذشته باران از شدت بیشتری برخوردار بود که خوشبختانه خسارتی به دنبال نداشت و بر اساس پیش بینی جدید در دو روز آینده نیز بارش پراکنده خواهیم داشت.

وی در پاسخ به اینکه بارندگی های اخیر مشکلاتی برای استان ایجاد نموده یا خیر، توضیح داد: خوشبختانه شدت بارش موجب بالا آمدن سطح آب رودخانه ها نشد و در نتیجه، مسئله ای گزارش نشده است.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران در خصوص بهسازی و ادامه روند عملیات ساخت و ساز پل های تخریبی پس از سیل و دیوارسازی رودخانه ها نیز گفت: در شهرستان زیراب انجام ساخت دیواره ها توسط چند پیمانکار به دلیل تسریع در سرعت ساخت این پروژه در نظر گرفته شده و در حال اجرا است.

احمدی اضافه کرد: بارندگی های شدید منجر به مختل شدن کار پیمانکاران خواهد شد و در غیر این صورت باران های با شدت کم کار را متوقف نخواهد کرد و پروژه ها رها شده نیست.

وی در ادامه بیان نمود: تمامی پیمانکارانی که هزینه های خود را ازمدیریت بحران دریافت کردند و در حال اجرا کار هستند و در این راستا در بعضی از مناطق دیوارسازی آن نیز به اتمام رسیده است.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران در خصوص آسیب احتمالی به پل های در حال احداث که در سیل اسفند سال گذشته تخریب شده بود، اعلام کرد: خوشبختانه بارش ها به حدی نبود که به پل های موقت و پروژه های در حال ساخت آسیب وارد کند.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از بارش های پراکنده ادامه دار در مازندران خبر داده است.

احمد اسدی در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت جوی طی روزهای آینده در استان، اظهار کرد: امروز پنجشنبه 17 و فردا آدینه 18 مرداد ماه آسمان مازندران ابری تا نیمه ابری با کاهش دما، گاهی با بارش و وزش باد همراه است.

وی توضیح داد: در روز شنبه مقداری از ناپایداری هوا کاسته خواهد شد و آسمان استان صاف تا نیمه ابری و افزایش نسبی دما مورد انتظار است و هوای استان 2 تا 3 درجه گرمتر خواهد شد.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: در روز یکشنبه با تقویت جریانات شمالی شاهد ابرناکی هوا و گاهی بارش و همچنین کاهش دما نسبی را نیز خواهیم داشت.

اسدی اعلام کرد: در روز یکشنبه هوا خنک و در ارتفاعات نیز پدیده مه پیش بینی می گردد، همچنین در طول این مدت دریا نیز مواج و شنا ممنوع است.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8768

به "تداوم بارش های خفبف در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم بارش های خفبف در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید