تراویتسا: در ارومیه فقط وعده و وعید شنیدیم، تهدیدهای فدراسیون جهانی والیبال هم کمکی به ما نکرد

به گزارش شیوا مارکت، پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا گفت: وقتی که فهمیدیم مسئولان شهرداری ارومیه باز هم دروغ می گویند، ایران را ترک کردیم، ولی مسئولان تیم شهرداری اعلام کردند که ما برای تعطیلات سال نو به ایتالیا برگشته ایم!

تراویتسا: در ارومیه فقط وعده و وعید شنیدیم، تهدیدهای فدراسیون جهانی والیبال هم کمکی به ما نکرد

به گزارش خبرنگاران، دراگان تراویتسا، پاسور پیشین تیم شهرداری ارومیه در خصوص عدم وصول طلب خود از این تیم بعد از گذشت دو سال گفت: حدود یک سال است که با مسئولان تیم شهرداری در تماس نیستم. ما از این تیم طلب خود را دریافت نکردیم و تنها وعده و وعید شنیدیم. صبر ما از شنیدن حرف های مسئولان تیم ارومیه تمام شد و به فدراسیون جهانی شکایت کردیم، ولی جوابی دریافت نکردیم.

تراویتسا ادامه داد: ما وقتی به ایران رسیدیم، آپارتمان نداشتیم و باشگاه ما نیز رستوران نداشت. ما از آنها خواستیم که برای غذا به ما کمی پول بدهند و حدود 100 یورو دریافت کردیم که برای دو هفته ما کافی بود. تمام چیزی که به ما داده شد، وعده بود.

وی همچنین یادآور شد: بعد از پیروزی مقابل تیم سرمایه، رئیس باشگاه شهرداری ارومیه از پدرم خواست که به دفترش برود، ولی چون سرمای شدیدی خورده بود، من به جای او به دفتر رئیس رفتم. رئیس باشگاه از عملکرد ما تقدیر کرد، ولی من گفتم که باید طبق قرارداد به ما دستمزد بدهد که او هم وعده هفته آینده را داد. من در پاسخ گفتم که حتی یک دقیقه هم نمی توانم صبر کنم. گفتم یا تا فردا پول ما را بدهید یا اینکه تیم را ترک خواهیم کرد. وقتی که فهمیدیم آنها باز هم دروغ می گویند، ایران را ترک کردیم، ولی مسئولان تیم شهرداری اعلام کردند که ما برای تعطیلات سال نو به ایتالیا برگشته ایم! فدراسیون جهانی هم در تماس با فدراسیون ایران تهدید کرد که این کشور را از تمام نقل وانتقالات و حضور بازیکن خارجی محروم خواهد نمود، ولی باز هم چیزی عوض نشد.

تراویتسا توضیح داد: ما با رئیس فدراسیون والیبال ایران صحبت کردیم و او ما را متقاعد کرد که پول مان را دریافت خواهیم کرد. ما حتی به دادگاه هم شکایت کردیم و باشگاه ارومیه موظف شد تا خاتمه سال 2018 مبلغ قرارداد ما را پرداخت کند، ولی همچنان از پول خبری نیست. البته باشگاه شهرداری حاضر شد که نیمی از مبلغ قرارداد ما را پرداخت کند که قبول نکردیم.

وی در ادامه به نکته جالبی هم اشاره نمود: من در ایتالیا با تعدادی از بازیکنان ایرانی در این مورد صحبت کردم و آنها گفتند که اینجا ایران است و اوضاع همواره به همین شکل بوده است.

پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا و فصل گذشته پادووا در خاتمه بیان نمود: سطح لیگ ایران خوب است، ولی در حد ایتالیا، روسیه و لهستان نیست. سازماندهی لیگ اما چندان خوب نبود، برای مثال بعضی سالن ها در ایران، رختکن ندارند. توجه به والیبال در ایران زیاد است و تماشاگران فوق العاده هستند، ولی دوستانم هرگز نمی توانند باور نمایند که ما دو ماه در ایران، آب گرم نداشتیم! بعضی مواقع ما نهار را از دست می دادیم و بعضی اوقات هتل ها برای ما جا نداشتند. مردم از دیدن ما در این وضعیت متأثر می شدند و سایر بازیکنان هم، طرف ما بودند. رفتارهای انسان محبت آمیز در ایران، عالی بود.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6772

به "تراویتسا: در ارومیه فقط وعده و وعید شنیدیم، تهدیدهای فدراسیون جهانی والیبال هم کمکی به ما نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراویتسا: در ارومیه فقط وعده و وعید شنیدیم، تهدیدهای فدراسیون جهانی والیبال هم کمکی به ما نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید