تعبیر خواب پیتزا

به گزارش شیوا مارکت، دیدن پیتزا در خواب به طور کلی تعابیر خوبی به همراه دارد هر چند استفاده از سس و یا دیگر موارد به همراه پیتزا در تعبیر آن بسیار تاثیر گذار است

تعبیر خواب پیتزا

تعبیر خواب پیتزا

 به طور کلی غذا که می تواند غذاهای امروزی و یا غذاهای سنتی باشد نعمت و خیر و برکت و روزی است ولی نوع و رنگ و طعم و مزه و مکان صرف آن در تعبیر تاثیر مثبت و منفی می گذارد که باید مورد توجه قرار بگیرد.

مطیعی تهرانی در خصوص تعبیر غذاهای امروزی چه می گوید؟

پیتزا از جمله غذاهای امروزی است که شامل سوسیس، کالباس، قارچ، پنیر و دیگر موارد است. پس هر کدام یک از این مواد در تعبیر آن تاثیر گذارند. مطیعی تهرانی در جایی می گوید اگر در خواب ببینید که غذائی از قارچ می خورید پولی حرام به دست شما می رسد و بعد دچار تشویش و نگرانی و دلهره می شوید یا گرفتار عذاب وجدان می گشت. همچنین دیدن کالباس در غذا تعبیری بمانند گوشت خواهد داشت ولی با این تفاوت که اقتصادی است که نحوه بدست آوردن آن معین نبوده و مشکوک می باشد.

دیدن خوردن سس به همراه پیتزا در خواب

مطیعی تهرانی می گوید خوردن خیار شور و یا زدن سس تند به غذا که در غذاهای امروزی مانند پیتزا رایج است اثر خوب خواب را از بین می برد. چنانچه در خواب ببینید سس فلفل یا چیزی که با فلفل آمیخته مصرف می کنید خبر از شکست سخت و تلخ کامی و غم و رنج بسیار می دهد و اندازه آن به میزان تندی و تیزی فلفل بستگی دارد. بنابراین نوع مواد غذایی داخل پیتزا و یا مواردی که به همراه آن خورده می گردد در تعبیر خواب بسیار تاثیر گذار است و بایستی همه جوانب را در نظر گرفت.

منبع: setare.com
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23699

به "تعبیر خواب پیتزا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب پیتزا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید