تعلیق مجوز بند ب دو شرکت خدمات مسافرتی در استان گلستان

به گزارش شیوا مارکت، معاون گردشگری استان گلستان از تعلیق فعالیت دو شرکت خدمات مسافرتی استان اطلاع داد.

تعلیق مجوز بند ب دو شرکت خدمات مسافرتی در استان گلستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، احمد تجری با اعلام این خبر تشریح کرد: بنا بر رای اعضاء کمیسیون فنی دفاتر خدمات مسافرتی استان در تاریخ 17 اردیبهشت ماه 98 مجوز بند (ب) دو شرکت خدمات مسافرتی استان گلستان از تاریخ ابلاغ رأی کمیسیون (25/2/98) تعلیق شد.

او خاطر نشان کرد: شرکت خدمات مسافرتی ایل آبادان سیاحت گشت واقع در شهر بندرترکمن به مدت 3 ماه از تاریخ ابلاغ رأی و شرکت خدمات مسافرتی بیتا سیر استرآباد واقع در شهر گرگان به مدت 2 ماه تعلیق شدند.

تجری اعلام کرد: در ماده 19 آیین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفا تر خدمات مسافرتی مصوب هیئت وزیران دفا تر تعلیق شده موظف هستند در زمان تعلیق از قبول تعهدات جدید خودداری نمایند و طبق دستورالعمل های مراجع ذی ربط به تعهدات قبلی عمل نمایند و در صورت عدم رعایت مراتب، مجوز دفتر به تشخیص مرجع صدور مجوز لغو می گردد و شرکت های خدمات مسافرتی که مجوز بند (ب) آنها لغو شده، دیگر مجاز به ادامه فعالیت در حوزه گردشگری و بند (ب) نیستند.

معاونت گردشگری استان گلستان در انتها از کسانی که شکایت یا نارضایتی ای نسبت به دفاتر خدمات مسافرتی استان گلستان دارند خواست تا آن را به وسیله شماره 32224581-017 یا به صورت حضوری و مکتوب به منظور رسیدگی اعلام نمایند.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6264

به "تعلیق مجوز بند ب دو شرکت خدمات مسافرتی در استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق مجوز بند ب دو شرکت خدمات مسافرتی در استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید