تور بین المللی آذربایجان به خوان سی و سوم رسید

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، برای دومین سال متوالی تور بین المللی دوچرخه سواری ایران آذربایجان درمهرماه برگزار خواهد شد این در حالی است که پیش از این سالها این تور در خردادماه برگزار می گردد اما سال گذشته به دلیل نزدیکی با ایام انتخابات ریاست جمهوری و سال جاری به دلیل نزدیکی به بازیهای آسیایی و برگزاری اردوهای تیم ملی به مهرماه موکول گردیده است.

تور بین المللی آذربایجان به خوان سی و سوم رسید

طبق اعلام کمیته برگزاری؛ سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران آذربایجان در سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل از 8 مهر شروع گردیده و تا 13 مهر در 6 مرحله برگزار می گردد.

برنامه زمان بندی و مکانی این تور به این ترتیب است:

در مرحله اول، رکابزنان مسیر تبریز - ارومیه را رکاب خواهند زد و در مرحله دوم که طولانی ترین مسیر است، دوچرخه سواران مسیر ارومیه - منطقه آزاد ارس را طی خواهند کرد. مرحله سوم بازگشت به تبریز از مسیر منطقه آزاد ارس تا تبریز می باشد و در مرحله چهارم نیز دوچرخه سواران تبریز را به مقصد سرعین رکاب خواهند زد. مرحله پنجم این مسابقات مسیر بازگشت سرعین - تبریز بوده و مرحله پایانی رکابزنان در داخل شهر تبریز به رقابت می پردازند تا قهرمانی مسابقات در بخش های انفرادی و تیمی تعیین گردد.

لازم به ذکر است در دوره گذشته تور 9 تیم خارجی شرکت داشتند، اما تا به امروز حضور 14 تیم خارجی در تور سی و سوم قطعی گردیده است .

kheimehnews.ir: خیمه نیوز، با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 591

به "تور بین المللی آذربایجان به خوان سی و سوم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور بین المللی آذربایجان به خوان سی و سوم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید