جلسه طاهری با بازیکنان پرسپولیس

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع بازیکنان تیم گفت: باید برای تبدیل شدن به تیم اول غرب آسیا و پس از آن قهرمانی در آسیا، در این بازی به میدان بروید.

جلسه طاهری با بازیکنان پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری که صبح امروز دوشنبه بر سر میز صبحانه با بازیکنان صحبت می کرد، خطاب به آنها گفت: در مرحله حساسی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته ایم. نیازی به گفتن نیست که هر مرحله ای از رقابت ها تفکر و سبک کاری خودش را طلب می کند. مهم است که با تفکری بالاتر از این سطح رقابت ها در مسابقه حاضر شوید. چیزی غیر از حضور در فینال آسیا نباید در اندیشه ما باشد. هر چند بازی به بازی پیش می رویم ولی نباید یک لحظه هم این فکر که هدف ما قهرمانی در آسیا است و برای این، تمرین و تلاش کرده ایم از ذهن شما دور شود چون شما و هواداران پرسپولیس لیاقت این را دارید.

وی ادامه داد: همگی باید تعهد کاری خودمان را بیشتر کنیم. نباید کاری کنیم که به تیم صدمه ای برسد. حضور تک تک شما برای تیم و ما ارزشمند است ولی بود یا نبودن یکی، دو بازیکن نباید برای ما حس خطر و تردید ایجاد کند چون از قبل برای چنین شرایطی آماده شده ایم.

طاهری شرح داد: باید تمام هم و غم ما این باشد که تیم ضربه نخورد و جلوی ضربات به آن را بگیریم. بی تردید ما با مهمترین بازی تا به اینجای کار روبرو هستیم. پیروزی در مجموع دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس را به عنوان قطب اول غرب آسیا مطرح می کند و باید با تمام وجود برای قهرمانی در آسیا تلاش کنیم.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16135

به "جلسه طاهری با بازیکنان پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه طاهری با بازیکنان پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید