حمیدرضا گرشاسبی: می خواستیم به خاطر خط خوردن سیدجلال از تیم ملی اعتراض کنیم اما خودش اجازه نداد، او به من گفت تیم ملی ام پرسپولیس است

به گزارش شیوا مارکت، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شد، کاپیتان این تیم برای بازگشت به تیم ملی حتی یک نفر را هم واسطه نکرده است.

حمیدرضا گرشاسبی: می خواستیم به خاطر خط خوردن سیدجلال از تیم ملی اعتراض کنیم اما خودش اجازه نداد، او به من گفت تیم ملی ام پرسپولیس است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، حمیدرضا گرشاسبی در نشست خبری باشگاه پرسپولیس گفت: این برنامه و نشست خبری با تصمیم خود سیدجلال حسینی که یکی از اسطوره های باشگاه و تیم ملی فوتبال ایران است، برگزار می گردد. یکی از شجاعت های سیدجلال حسینی در مورد تیم ملی بود. او برای بازگشت به تیم ملی حتی یک نفر را هم واسطه نکرد.

می خواستیم به خط خوردن سیدجلال از تیم ملی اعتراض کنیم اما خودش اجازه نداد وی اضافه کرد: تصمیمی که سید جلال گرفته یکی از شجاعانه ترین تصمیماتی بود که او گرفت. خدا را شاهد می گیرم وقتی این بازیکن از تیم ملی خط خورد یک نفر را برای بازگشت به تیم ملی واسطه نکرد. ما می خواستیم خط خوردن او را پیگیر شویم و نسبت به این موضوع اعتراض کنیم، اما سیدجلال از ما خواهش کرد تا این کار را نکنیم. این بازیکن همیشه در آرام کردن طرفدارانی که از آن اتفاق ناراحت بودند هم کوشش کرد. سیدجلال حسینی در حالی این کار را کرد که برای یک بازیکن بسیار سخت است، پس از 12 سال حضور در تیم ملی و گذاشتن عمرش به راحتی کنار برود.

سیدجلال با گلی که به الجزیره امارات زد سرنوشت ما را رقم زد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: این هم یکی از خصوصیات بزرگ سیدجلال است که هیچ خللی در روحیه او ایجاد نشد، اگر خللی ایجاد می شد، پرسپولیس نمی توانست این طور قدرتمند به فینال آسیا صعود کند. سیدجلال به عنوان یک بازیکن توانمند و کاپیتان تیم همیشه کنار برانکو بوده است. ما دو کاپیتان باارزش داریم که بسیار برای موفقیت تیم کوشش کردند. اگر بخواهم عامیانه بگویم همه بچه های ما زیر فشار مسابقات لت و پار شدند. هم در لیگ داخلی و هم در لیگ قهرمانان آسیا، بازیکنان ما سختی زیادی کشیدند. همه ما هم شاهد بودیم، سید جلال با گلی که به الجزیره امارات زد سرنوشت ما را رقم زد و امروز هم تصمیم گرفت از تیم ملی خداحافظی کند و من نمی دانم در مورد این موضوع چه بگویم.

سیدجلال به من گفت تیم ملی ام پرسپولیس است گرشاسبی در ادامه یادآور شد: من خودم ورزش نموده ام و دیده ام آدم هایی که قرار است از تیم ملی خط بخورند دست به دامان نماینده مجلس، مدیر و همه می شوند تا دوباره به تیم ملی برگردند، اما سیدجلال بزرگی کرد و به من گفت تیم ملی من پرسپولیس است. من باید از برانکو هم تشکر کنم که با او صحبت کرد. من شاهدم برانکو، سیدجلال حسینی را در تمرینات به گوشه ای می برد و با او در این مورد صحبت می کرد. نتیجه اش آن شده که پرسپولیس امروز افتخار ایران است و شما شاهد بودید در مراسم برترین های سال گذشته تیم پرسپولیس 9 عنوان کسب کرد و این رکوردی برای ما بود. در مسابقات آسیایی هم از نظر بازیکن کم آوردیم، وگرنه قهرمانی در آسیا دور از دسترس نبود.

امیدوارم افتخارآفرینی های سیدجلال ادامه داشته باشد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبت های خود را این طور ادامه داد: به نوبه خودم از سیدجلال حسینی تشکر می کنم و به نمایندگی از همه روی او را می بوسم. یک تشکر ویژه هم از برانکو دارم که سیدجلال حسینی را در موضوع تیم ملی مدیریت کرد. امیدوارم افتخارآفرینی های او ادامه داشته باشد و دوباره بتواند دل طرفداران عزیز را شاد کند. از اصحاب رسانه هم تشکر می کنم که در تنگناها همیشه یاور ما بوده اند. دست کسانی که هم که انتقاد کردند را می بوسم که ان شاءالله با یاری آنها روند خوب مان ادامه داشته باشد.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2327

به "حمیدرضا گرشاسبی: می خواستیم به خاطر خط خوردن سیدجلال از تیم ملی اعتراض کنیم اما خودش اجازه نداد، او به من گفت تیم ملی ام پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیدرضا گرشاسبی: می خواستیم به خاطر خط خوردن سیدجلال از تیم ملی اعتراض کنیم اما خودش اجازه نداد، او به من گفت تیم ملی ام پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید