جمشیدی: منصوریان تیم را بسته و باید برای جدایی توافقی با نیجریه ای ها اقدام کند، درباره شکاری بعداً حرف می زنم

به گزارش شیوا مارکت، احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: با توجه به اینکه برای پنج بازی آخر نیم فصل اول کسب 10 امتیاز را شرط کرده بودیم, الان به کسب امتیازات باقیمانده خیلی خوش بین هستیم.

جمشیدی: منصوریان تیم را بسته و باید برای جدایی توافقی با نیجریه ای ها اقدام کند، درباره شکاری بعداً حرف می زنم

احمد جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره فرایند نتیجه گیری تیم فوتبال ذوب آهن بعد از فرصتی که به علیرضا منصوریان داده شده است, گفت: خوشبختانه بعد از تعطیلی لیگ, شرایط تیم خیلی خوب و بازیکنان آماده و سرحال هستند. صحبت هایی با منصوریان داشتیم و انتظارات مان را گفتیم. او هم انتظارات ما را منطقی دانست و گفت که باید جوابگو باشد. ما برای پنج بازی آخر نیم فصل اول شرط کسب 10 امتیاز را داشتیم و الان در دو بازی چهار امتیاز کسب شده است. برای همین خیلی خوش بین هستیم که شش امتیاز باقیمانده در سه بازی پیش رو به دست بیاید. ما در این سه بازی در دو دیدار میزبان هستیم و می توانیم جایگاه مان را در انتها نیم فصل ارتقا دهیم. البته پیش از تعطیلات نیم فصل، دو بازی از نیم فصل دوم هم برگزار می شود که ما این دو بازی را برای 10 امتیازی که شرط کرده بودیم, لحاظ نکره ایم. با این حال ما خیلی خوش بین هستیم و می دانیم که در سه بازی آینده می توانیم شش امتیاز کسب کنیم.

وی درباره شرایط دو بازیکن نیجریه ای تیم ذوب آهن که از سوی منصوریان کنار گذاشته شده اند, یادآور شد: درباره این موارد تشخیص با خود منصوریان است و او تاکنون از عملکرد این دو بازیکن راضی نبوده است. چند روز پیش در این باره با منصوریان صحت کردم و او گفت که برای ماکولی کریسانتوس که در پست مهاجم بازی می کند، روزنه امیدی دارد که در تیم بماند. قرار است منصوریان در ادامه بررسی کند که آیا این بازیکن در تیم بماند یا خیر. در این باره نمی خواهیم روی سرمربی فشار وارد کنیم و تصمیم نهایی با اوست. اگر قرار باشد تغییراتی رخ بدهد در نیم فصل با نظر سرمربی و همکاری مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره رخ خواهد داد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که با وجود بسته شدن تیم توسط منصوریان چرا او تاکنون چهار بازیکن را از تیم کنار گذاشته است, شرح داد: تیم توسط منصوریان بسته شده، اما الان دلایل مختلفی به وجود آمده که به ما اعلام نشده است. درست است که تیم توسط منصوریان بسته شده، اما سرمربی تیم اختیار دارد و شاید حالا که این بازیکنان انتطارات را برآورده نکرده اند، می خواهد آنها را از تیم کنار بگذارد. این مسائل طبیعی است. در پرسپولیس هم یک بازیکن آورده شد که انتظارات را برآورده نکرد و قراردادش فسخ شد. منصوریان از بازیکن نیجریه ای که در پست دفاع بازی می کند (ابیابووی باکر) اصلاً رضایت ندارد و برای ماکولی نیز گفت باید بررسی کنیم و در نیم فصل تصمیم نهایی را بگیریم.

وی درباره اینکه ماکولی در ابتدای فصل آمار سه گل و دو پاس گل را داشته است و چرا منصوریان با وجود این آمار قابل قبول دیگر به این بازیکن بازی نداده است, گفت: صد درصد دلیل فنی داشته است. این دو بازیکن فعلاً از نظر منصوریان انتظارات را برآورده نکرده اند. قرار شده است سرمربی تیم بازهم این بازیکن را مدنظر داشته باشد. اگر توانستیم از او استفاده می کنیم که می ماند، اما اگر نشد با رضایت دو طرف -که قرار است خود منصوریان اقدامات را برای جدایی توافقی انجام دهد - این کار صورت بگیرد, چون یکی از انتظارات ما این بوده که اگر این بازیکنان جواب ندهند خود منصوریان برای جدایی توافقی با آنها صحبت کند.

جمشیدی در ادامه گفت و گو با خبرنگاران درباره صدور رأی رضا شکاری در فیفا و محکومیت باشگاه روبین کازان روسیه برای پرداخت حق رشد این بازیکن به ذوب آهن, خاطر نشان کرد: درباره رضا شکاری اگر اجازه بدهید در یک زمان مناسب که اطلاعات را جمع آوری کرده باشیم صحبت کنم، اما حکم برای حق رشد به نفع باشگاه ذوب آهن صادر شده و این یکی از موفقیت هایی بوده است که شاید برای اولین بار در فوتبال ایران رخ می دهد، چون تا به حال پیش نیامده بود که در فیفا به نفع یک باشگاه ایرانی رأی داده شود.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13977

به "جمشیدی: منصوریان تیم را بسته و باید برای جدایی توافقی با نیجریه ای ها اقدام کند، درباره شکاری بعداً حرف می زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمشیدی: منصوریان تیم را بسته و باید برای جدایی توافقی با نیجریه ای ها اقدام کند، درباره شکاری بعداً حرف می زنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید