حریفان رحمانی، یزدانی، زنگنه و مرادی تعیین شدند

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، قرعه کشی اوزان 57، 65، 74 و 125 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد زیر 23 سال آسیا بعد از ظهر امروز (به وقت محلی) در شهر اولان باتور مغولستان انجام شد و مسابقات این اوزان از صبح فردا (شنبه) برگزار می شود.

حریفان رحمانی، یزدانی، زنگنه و مرادی تعیین شدند

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم که 5 کشتی گیر حضور دارند مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود و افشین رحمانی باید با راهول از هند، ادلان عسکراف از قزاقستان، بک بولات میرزانظر اولو از قرقیزستان و چینزوریگ تسراما از مغولستان کشتی بگیرد.

در وزن 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دیدار نخست به مصاف ویلیسیو از چین می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار میان پراوین از هند و حجامحمد ابراگیموف از ترکمنستان می رود. در این وزن 8 نفر حضور دارند.

در وزن 74 کیلوگرم که مسابقات با حضور 6 کشتی گیر و در دو گروه سه نفره برگزار می شود نوید زنگنه در گروه یک با باتیار نبی اف از ترکمنستان و بکجان ژامبولوف از قرقیزستان کشتی می گیرد. در ادامه نفرات اول و دوم هرگروه به صورت ضربدری در دیدار نیمه نهایی به مصاف هم می روند که نفرات برنده راهی دیدار فینال و نفرات بازنده راهی دیدار رده بندی خواهند شد.

در وزن 125 کیلوگرم نیز 6 نفر حضور دارند که محمد مرادی در گروه 2 به مصاف ار سونگبو از چین و لخاگواگرل مونختور از مغولستان می رود. در ادامه نفرات اول و دوم هرگروه به صورت ضربدری در دیدار نیمه نهایی به مصاف هم می روند که نفرات برنده راهی دیدار فینال و نفرات بازنده راهی دیدار رده بندی خواهند شد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4389

به "حریفان رحمانی، یزدانی، زنگنه و مرادی تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریفان رحمانی، یزدانی، زنگنه و مرادی تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید