حریق شبانه چندین مغازه در بازار تهران

به گزارش شیوا مارکت، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش دریافت شبانه 15 باب مغازه در بازار تهران اطلاع داد.

حریق شبانه چندین مغازه در بازار تهران

سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگاران، دراین باره گفت: وقوع حادثه حریق در تعدادی از مغازه های واقع در بازار تهران در ساعت 22 دقیقه بامداد امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان پنج ایستگاه را به همراه خودرو فرماندهی و تانکر آب به محل حادثه واقع در بازار تهران، بازار پاچنار، سرای سیدولی اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک سرای قدیمی سه طبقه که داخل آن ده ها باب مغازه فراوری کفش قرار گرفته است، اتفاق افتاده و شعله های آتش به بیش از 15 باب مغازه در سه طبقه سرایت نموده و کاملاً شعله ور بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه سیم کشی مغازه ها و وجود مواد قابل اشتعال عملیات آتش نشانان را با سختی هایی روبه رو نموده بود، گفت: شعله های آتش به سرعت در حال گسترش بود به طوریکه در مجاورت این سرا، یک سرای فرش بود که آتش در حال سرایت به آن بود و اگر این اتفاق اتفاق افتاده بود آتش نشانان با عملیاتی وسیع و بسیار نفسگیر روبه رو می شدند.

ملکی با بیان اینکه با توجه به ساعت وقوع، این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشت، گفت: آتش نشانان حوالی ساعت سه بامداد با خاموش کردن آتش به عملیات خود سرانجام دادند.

به گفته وی علت این حادثه از شوی کارشناسان آتش نشانی در دست آنالیز است.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4213

به "حریق شبانه چندین مغازه در بازار تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق شبانه چندین مغازه در بازار تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید