حضور آزاد و فرنگی کاران ایران در چهار تورنمنت اروپایی

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در نخستین محک جدی و رسمی خود با سرمربیگری غلامرضا محمدی و محمد بنا، پیروز شدند عنوان قهرمانی آسیا را کسب نمایند. پیروزیتی که صندلی سرمربیان مذکور را بیش از پیش تثبیت کرد و انگیزه و عطش آنها را برای کسب نتایج درخشان در رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان دو چندان ساخت.

حضور آزاد و فرنگی کاران ایران در چهار تورنمنت اروپایی

حال با بازگشت کاروان کشتی ایران از میدان آسیایی چین، نوبت به شروع برنامه های تجهیز و آماده سازی برای حضور در رقابتهای جهانی رسیده است.

آزادکاران در راه ایتالیا و ترکیه

نخستین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای جهانی از روز 10 اردیبهشت در خانه کشتی شروع شد که طی آن 27 آزادکار از سوی غلامرضا محمدی به این مرحله از تمرینات دعوت شدند. کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در نظر دارد بعضی از اردونشینان منتخب را تا رقابتهای جهانی در دو تورنمنت بین المللی محک بزند تا در نهایت به بهترین ترکیب خود در میدان جهانی قزاقستان برسد. بر این اساس قرار است شاگردان غلامرضا محمدی به تورنمنت بین المللی ایتالیا و سپس ترکیه اعزام شوند که هر دو میدان، جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی است.

طبق اعلام کادر فنی، تورنمنت ایتالیا است در روزهای 3 و 4 خرداد ماه برگزار می گردد و سپس نوبت به جام یاشاردوغو در ترکیه می رسد.

اعزام شاگردان بنا به اسپانیا و لهستان

کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی هم تا زمان حضور در رقابتهای جهانی، برنامه های مختلفی را در نظر دارد. محمد بنا و همکارانش که به تازگی با جام قهرمانی آسیا از چین به ایران بازگشتند علاوه بر اردوهای متعدد تا رقابتهای جهانی، حضور در تورنمنت بین المللی را هم برای فرنگی کاران در نظر گرفته اند. بدین ترتیب فرنگی کاران اردونشین هم قرار است با نظر کادر فنی به مسابقات جایزه بزرگ اسپانیا و سپس تورنمنت پیت لاسینسکی لهستان اعزام شوند. این دو تورنمنت اهمیت فراوانی برای محمد بنا و همکارانش دارد و آنها می توانند ابهامات خود در بعضی اوزان را برای حضور در رقابتهای جهانی رفع سازند.

ضمن اینکه نخستین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی و گزینشی المپیک قرار بود از روز 14 اردیبهشت ماه شروع گردد که این اردو با نظر محمد بنا منتفی و به زمان دیگری موکول شد.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5571

به "حضور آزاد و فرنگی کاران ایران در چهار تورنمنت اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور آزاد و فرنگی کاران ایران در چهار تورنمنت اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید