خبرنگاران ادامه فرایند صعودی ناپولی با گتوسو

به گزارش شیوا مارکت، تهران- خبرنگاران- تیم فوتبال ناپولی در ادامه فرایند صعودی خود در هفته بیست و هشتم رقابت های سری آ ایتالیا، اسپال را با نتیجه 3 بر یک از پیش رو برداشت.

خبرنگاران ادامه فرایند صعودی ناپولی با گتوسو

هفته بیست و هشتم رقابت های سری آ ایتالیا با برگزاری چهار دیدار همزمان بین تیم های سمپدوریا با بولونیا، ساسولو با هلاس ورونا، اودینزه با آتالانتا و ناپولی با اسپال پیگیری شد.

دیدار تیم های سمپدوریا و بولونیا در خاتمه 90 دقیقه با نتیجه 2 بر یک به سود بولونیا خاتمه یافت که در این مسابقه مودو بارو در دقیقه 70 از روی نقطه پنالتی و اورسولینی در دقیقه 75 برای بولونیا گلزنی کردند و تک گل سمپدوریا را نیز بونازولی در دقیقه 88 به ثمر رساند.

با این نتیجه بولونیا 37 امتیازی شد و در جایگاه یازدهم ایستاد و سمپدوریا نیز با 26 امتیاز در جایگاه شانزدهم باقی ماند.

در دیگر دیدار این هفته، ساسولو و هلاس ورونا به تساوی سه بر سه رسیدند. دارکو لازوویچ در دقیقه 55، استپینسکی در دقیقه 57 و پسینا در دقیقه 68 برای هلاس ورونا گلزنی کردند و ژرمی بوگا در دقایق 53 و 77 و روجریو در دقیقه 97 برای ساسولو پیروز به گلزنی شدند.

سومین دیدار امشب نیز میان اودینزه و آتالانتا برگزار شد آتالانتا 3 بر 2 اودینزه را از پیش رو برداشت. در این مسابقه دوان زاپاتا در دقیقه 9، لوئیس موریل در دقایق 71 و 79 برای آتالانتا گلزنی کردند. دو گل اودینزه را نیز کوین لازانیا در دقایق 31 و 87 به ثمر رساند.

با این نتیجه آتالانتا 57 امتیازی شد و در همان جایگاه چهارم باقی ماند و اودینزه با 29 امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول ایستاد.

ناپولی نیز در دیگر دیدار این هفته 3 بر یک اسپال را از پیش رو برداشت تا به فرایند خوب هفته های اخیرش با هدایت گنارو گتوسو ادامه دهد. دریس مرتنز در دقیقه چهار، خوزه کایخون در دقیقه 36 و امین یونس در دقیقه 78 برای ناپولی گلزنی کردند و تک گل اسپال را پاتانیا در دقیقه 30 به ثمر رساند.

با این نتیجه 45 امتیازی شد و خود را به دو قدمی آ اس رم رساند و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت و اسپال هم در قعر جدول با 18 امتیاز در جایگاه نوزدهم ماند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21383

به "خبرنگاران ادامه فرایند صعودی ناپولی با گتوسو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادامه فرایند صعودی ناپولی با گتوسو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید