خبرنگاران استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان در پست های مدیریتی در دستور کار است

به گزارش شیوا مارکت، زنجان - خبرنگاران - استاندار زنجان گفت: استفاده از ظرفیت و توانمندی های بانوان و جوانان در عرصه های مدیریتی در دستور کار بوده و در این خصوص تا به امروز اقدمات مناسبی اجرا شده است.

خبرنگاران استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان در پست های مدیریتی در دستور کار است

فتح الله حقیقی، روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران ورود بانوان و جوانان به عرصه های مدیریتی این استان را امری مهم و ضروری خواند و اضافه کرد: تا به امروز 109 نفر از بانوان شاغل این استان در حوزه های مدیریتی مختلف از سطح رییس گروه تا معاون استاندار، منصوب شده اند.

وی بر ورود جوانان به چرخه مدیریت نیز تاکید نمود و گفت: از هر دستگاه اجرایی در استان تعداد 2 جوان تا 38 سال سن معرفی شده اند تا در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تحت آموزش قرار گرفته و وارد چرخه مدیریت شوند.

حقیقی ادامه داد: تا به امروز 30 نفر از این جوانان آموزش دیده به چرخه مدیریت استان زنجان ورود پیدا نموده اند و مابقی نیز تا خاتمه شهریور ماه جاری وارد این چرخه خواهند شد.

استاندار زنجان، مجموع جوانان معرفی شده از سوی دستگاه های اداری استان را قریب 100 نفر اظهار داشت و گفت: این جوانان پس از فراگیری آموزش های لازم به چرخه مدیریت میانی و کلان ورود پیدا خواهند کرد.

وی غفلت و عدم بهره مندی از توانایی و ظرفیت بانوان و جوانان را موجب زیان مجموعه سیستم ها اعلام کرد و اضافه کرد: استفاده از این پتانسیل موجب شتاب رشد، توسعه و پویایی در بخش های مختلف همچنین ایجاد انگیزه، شور، نشاط و امیدواری میان نسل آینده ساز کشور می گردد.

kheimehnews.ir: خیمه نیوز، با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23018

به "خبرنگاران استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان در پست های مدیریتی در دستور کار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان در پست های مدیریتی در دستور کار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید