خبرنگاران انجمن سینمای جوانان؛ تلاش برای حمایت های فنی و مهارتی

به گزارش شیوا مارکت، تهران- خبرنگاران- انجمن سینمای جوانان ایران و لابراتوار پیشگامان سینمای آریا در راستای حمایت از سینماگران جوان کشور در حوزه آموزش فنی و مهارتی تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

خبرنگاران انجمن سینمای جوانان؛ تلاش برای حمایت های فنی و مهارتی

انجمن سینمای جوانان ایران و لابراتوار پیشگامان سینمای آریا در راستای حمایت از سینماگران جوان کشور در حوزه آموزش فنی و مهارتی، پشتیبانی تولید و پس تولید و بازسازی و مرمت میراث ارزشمند فیلم های کوتاه تولید شده در سینمای ایران تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

پیش از این لابراتوار پیشگامان سینمای آریا در راستای توانمندسازی دانشجویان سینما در کشور و با هدف انتقال تجربیات و ارتقای دانش تخصصی مبتنی بر فن آوری های نوین سینما با دانشگاه سوره تفاهمنامه همکاری امضا کرده بودند.

به همین دلیل لابراتوار پیشگامان سینمای آریا با همکاری مراکز آموزشی و دانشگاه های سینمایی کشور قصد دارد نخستین فصل از مجموعه کارگاه های آموزش های عملی دانستنی های سینمای دیجیتال را با عنوان اصلاح رنگ برگزار کند.

تدریس این کارگاه برعهده هوتن حق شناس سرپرست بخش تصحیح رنگ لابراتوار پیشگامان سینمای آریا است که سابقه تصحیح رنگ فیلم هایی از جمله خورشید، سرخ پوست، متری شیش و نیم و..... را در کارنامه کاری خود دارد.

درک و شناخت تئوری های رنگ، بررسی فضاهای رنگی، بررسی مراحل تولید و پس تولید و بررسی نقش تصحیح رنگ در سینمای امروز از مباحثی است که قرار است در این کارگاه به آن پرداخته شود.

با توجه به تعطیلی برنامه های فرهنگی و آموزشی در شهر تهران و به منظور اهمیت سلامت هنرجویان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا زمان برگزاری کارگاه اصلاح رنگ متعاقبا اعلام می شود.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17032

به "خبرنگاران انجمن سینمای جوانان؛ تلاش برای حمایت های فنی و مهارتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انجمن سینمای جوانان؛ تلاش برای حمایت های فنی و مهارتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید