خبرنگاران برگزیدگان جشنواره موسیقی کارون تعیین شدند

به گزارش شیوا مارکت، اهواز - خبرنگاران - برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره موسیقی کارون در بخش رقابتی گیتار کلاسیک شامگاه آدینه تعیین شدند.

خبرنگاران برگزیدگان جشنواره موسیقی کارون تعیین شدند

رئیس انجمن موسیقی استان خوزستان شامگاه آدینه به رسانه ها خاطرنشان کرد: این دوره از جشنواره که تحت تاثیر شیوع بیماری کرونا به صورت ضبط و ارسال فیلم برگزار گردید.

فریدون وزیری اضافه کرد از بین 64 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره تعداد 25 اثر جهت مرحله دوم انتخاب و توسط کیوان میرهادی، شاهرخ رحیمی و سینا خلج داوری شد و در چهار گروه سنی نفرات برتر معرفی شدند.

وی ادامه داد: موسسه هنری صدای چهار فصل متشکل از شورای هنری جشنواره شامل وحید وحیدپور، فریدون وزیری و فرخ کارنما، پنجمین دوره خود را در اسفندماه 98 با همکاری انجمن موسیقی استان خوزستان برگزار کرد.

رییس انجمن موسیقی استان خوزستان اعلام کرد: جوایز نفرات اول تا سوم هر گروه شامل لوح تقدیر هیئت داوران و دبیرخانه جشنواره به همراه یاری هزینه خرید گیتار به برگزیدگان اهدا می گردد.

برگزیدگان جشنواره

گروه کودک و نوجوانان (14 سال و کمتر از آن) : دانیال خوانساری و آریا صادقی زاده از اهواز به ترتیب صندلی اول و دوم را به خود اختصاص دادند و محمد موسوی اصل و امیرعباس مقامیان زاده به طور مشترک در صندلی سوم قرار گرفتند.

گروه الف (15 تا 18 سال) : پوریا رحیمی از اصفهان رتبه نخست، نرجس گرگین از اهواز و آریانا نوروزانی از آبادان به طور مشترک رتبه دوم و ارشیا غفوری از اهواز رتبه سوم جشنواره را کسب کردند.

گروه ب (19 تا 24 سال) : سینا محمدی از اصفهان و مهربد ابراهیم زاده از اهواز به ترتیب صندلی اول و دوم این گروه را به خود اختصاص دادند و هیچ کدام از نفرات گروه امتیاز لازم برای رتبه سوم را کسب نکردند.

گروه جیم (25 تا 29 سال) : هیچ کدام از نفرات گروه جیم امتیاز لازم برای رتبه اول را کسب نکردند، تعیین ژاله فر از زنجان پیروز به کسب رتبه دوم و پریسا محمدی پور و احمد نوربخش از اهواز به طور مشترک پیروز به کسب رتبه سوم شدند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18176

به "خبرنگاران برگزیدگان جشنواره موسیقی کارون تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برگزیدگان جشنواره موسیقی کارون تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید