خبرنگاران لاریجانی از حماسه آفرینی های ارتش در حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد

به گزارش شیوا مارکت، تهران - خبرنگاران - رییس مجلس شورای اسلامی روز ارتش (29 فروردین) را به ملت ایران و همه ارتشیان ایران اسلامی تبریک گفت و از حماسه آفرینی های ارتش در هشت سال دفاع مقدس، تامین امنیت و آرامش مردم در دوران صلح و امدادرسانی های مجاهدانه در حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد.

خبرنگاران لاریجانی از حماسه آفرینی های ارتش در حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد

علی لاریجانی در پیغام خود تاکید نمود: دلیر مردان ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل تهاجم دشمن، با دانش، تجربه و فداکاری، سینه سپر کردند و در زمان صلح با کارآمدی و آمادگی کامل، مایه اطمینان و آرامش خاطر ملت شدند.

وی گفت: امدادرسانی های ارتش و دیگر نیروهای مسلح به مردم در جریان حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا حیاتی، اثربخش و گره گشای بسیاری از مسائل بوده است چرا که این نیروهای مومن و فداکار با اعتقاد قلبی و با همه وجود و امکانات خود به یاری مردم می شتابند.

لاریجانی اضافه نمود: 29 فروردین که مزین به نام پرافتخار ارتش و گرامیداشت آن است، یادآور تجلیل از دلاورمردان رشید و جان برکف و مجاهدت های حماسی آنان در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

این پیغام می افزاید: ارتش جمهوری اسلامی به انقلاب عظیم اسلامی و ملتی تمدن ساز تعلق دارد و خود همیشه در خدمت اهداف مردم و انقلاب آرمانی آنان قرار داشته است. پیروزی های درخشان ارتش قهرمان جمهوری اسلامی در سنگرهای متعدد رزمی و عرصه های متنوع دفاعی از جلوه های افتخار و عظمت ملت ایران و ثبات بخش امنیت و اقتدار در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور است.

لاریجانی در پیغام خود توضیح داد: ارتش جمهوری اسلامی از مظاهر و عناصر قدرت ملی است که با تکیه بر رزمندگان، فرماندهان مومن و متدین و تقدیم ده ها هزار شهید در دوران دفاع مقدس، کارنامه ای ستودنی و به یاد ماندنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد.

در این پیغام آمده است: ارتشیان غیور و دلاور و مجموعه نیروهای مسلح کشور با تجلی عزت، پایمردی، صلابت و اراده راسخ خویش همیشه دسیسه های دشمنان و توطئه های بداندیشان ملت را با شکست و ناکامی روبرو نموده اند و بی شک عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون مقاومت و ایثار این فرزندان برومند است.

وی تاکید نمود: اینجانب با تجلیل از رشادت ها و ایثارگری های این غیورمردان، روز ارتش جمهوری اسلامی را به جمیع ارتشیان شجاع و با ایمان تبریک عرض می کنم و توفیقات روزافزونشان را در تداوم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امنیت و تمامیت ارضی کشور با پیروی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و هم افزایی با دیگر نیروهای نظامی و انتظامی کشور از خداوند متعال خواستارم.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18848

به "خبرنگاران لاریجانی از حماسه آفرینی های ارتش در حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران لاریجانی از حماسه آفرینی های ارتش در حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید