خبری خوش برای تاکسی داران

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از توزیع روغن موتور با نرخ مصوب دولتی برای رانندگان تاکسی از سال آینده اطلاع داد.

خبری خوش برای تاکسی داران

به گزارش، مرتضی ضامنی با بیان اینکه توزیع لاستیک با نرخ مصوب دولتی به رانندگان تاکسی از آبان ماه شروع شد، اظهار کرد: سال جاری پیروز شدیم بیش از 140 هزار حلقه لاستیک را بین رانندگان تاکسی در کشور توزیع کنیم. با توجه به اینکه در روز ها انتهای سال هستیم آخرین احتیاج ها برای دریافت لاستیک جمع آوری و لاستیک ها نیز تحویل داده شده است.

وی ادامه داد: این اقدام منجر به صرفه جویی برای رانندگان شد، زیرا نسبت به قیمت بازار بالغ بر 70 میلیارد ریال، بابت این خدمات کمتر هزینه پرداخت کردند. امیدواریم بعد از تعطیلات عید نوروز بتوانیم فرآیند توزیع لاستیک را ادامه دهیم.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به اینکه ابتدا شهر های محروم که توان خرید رانندگان محدود است را در اولویت کاری خود قرار دادیم، گفت: در مرحله دوم با همکاری و همراهی شرکت لاستیک ساز توانستیم سهیمه را در حوزه تاکسی افزایش دهیم و به صورت عمومی هر احتیاجی که به اتحادیه تاکسیرانی ارسال شد را پاسخ دادیم.

وی در ادامه به توزیع روغن موتور نیز اشاره نمود و گفت: فرآیند توزیع روغن موتور شروع و به شهرداری ها نیز برای احصای احتیاج ها اعلام شده است تا بتوانیم روغن مصرفی راننده ها را که یک احتیاج جدی بوده و هر راننده به صورت میانگین در ماه حداقل یک بار باید تعویض روغن را انجام دهد، فراهم کنیم. در حقیقت شرایطی را پدید آوردیم که بتوانیم با 25 درصد زیر قیمت مصوب بازار و یا به نوعی با 25 درصد یارانه ای که در تفاهم با شرکت های فراوری نماینده دیده شده، روغن موتور را به دست راننده برسانیم که از این خدمت هم بهره مند شوند. در حقیقت اگر شهرداری ها احتیاج ها را اعلام نمایند این طرح از فروردین ماه اجرا خواهد شد.

ضامنی در انتها توضیح داد: لاستیک و روغن موتور محصول بسیار پرمصرف برای رانندگان است، البته در حال رایزنی برای افزایش تعداد محصولات هستیم تا هم در حوزه معاش و هم در حوزه قطعات خودرو یاری هایی داشته باشیم.

منبع:ایسنا

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4193

به "خبری خوش برای تاکسی داران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری خوش برای تاکسی داران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید