داعش: کرونا مجازات خدا برای دشمنان ماست!، الکاظمی جاسوس محبوب آمریکاست

به گزارش شیوا مارکت، گروه افراطی داعش روز پنج شنبه با انتشار یک پیام صوتی، همه گیری ویروس کرونا را مجازاتی الهی برای دشمنان خود خواند و وعدۀ انجام حملات بیشتر را داد.

داعش: کرونا مجازات خدا برای دشمنان ماست!، الکاظمی جاسوس محبوب آمریکاست

به گزارش خبرنگاران، این پیام صوتی در وبسایت یکی از نیروهای داعش منتشر شده است.

هویت فردی که صدایش در این پیام شنیده می شود شناخته نیست؛ با این وجود گوینده خود را ابوحمزه قرشی، سخنگوی داعش معرفی می کند.

به گزارش یورونیوز، او در این پیام با اشاره به بیماری کووید19 می گوید: خدا اراده کرد تا مجازاتی را برای ستمگران این زمان و پیروان آنها بفرستد.. چیزی که با چشم غیرمسلح قابل دیدن نیست... ما از این مجازات خدا برای شما خرسندیم.

این سومین بار از زمان مرگ ابوبکر بغدادی، رهبر پیشین داعش و انتصاب ابوابراهیم هاشمی قرشی به عنوان سرکرده جدید این گروه است که داعش اقدام به انتشار پیام صوتی می کند.

در این پیام همچنین از اعضای این گروه خواسته می شود تا هرکجا که هستند تا می توانند خود را قوی کنند، تا آنجا که ممکن است بر دشمنان خدا سخت باشند و به مکان های آنها حمله کنند.

در ادامه پیام، خطاب به اعضای داعش گفته می شود: نگذارید حتی یک روز هم بدون آنکه زندگی آنها تباه شود، بگذرد.

در این پیام به هیچ مکان مشخصی برای حمله اشاره نشده اما از کشورهایی یاد شده است که نیروهای داعش هم اکنون بطور پراکنده در آنجا فعالند از جمله سوریه، عراق و کشورهایی در غرب آفریقا.

سخنگوی داعش همچنین مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق را مزدور نزدیک به آمریکا و جاسوس محبوب این کشور توصیف کرد و وی را به حملات جدید تهدید کرد.

داعش از زمان کشته شدن ابوبکر بغدادی همواره در تلاش بوده است تا دوباره به سازماندهی نیروهای خود و تدوین یک استراتژی جدید بپردازد. این گروه سال گذشته میلادی پس از شکستی سنگین در عراق، آخرین سرزمینهای تحت کنترل خود در سوریه را نیز از دست داد.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20421

به "داعش: کرونا مجازات خدا برای دشمنان ماست!، الکاظمی جاسوس محبوب آمریکاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داعش: کرونا مجازات خدا برای دشمنان ماست!، الکاظمی جاسوس محبوب آمریکاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید