دانشجویان استعداد برتر در کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شوند

به گزارش شیوا مارکت، رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این بنیاد در سال تحصیلی جدید از دانشجویان ورودی دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صاحب استعداد برتر در استان پشتیبانی می نماید.

دانشجویان استعداد برتر در کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شوند

به گزارش خبرنگار از ،حمدالله اکوانی رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد ملی نخبگان براساس آیین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، تسهیلات ویژه ای را به این افراد اعطا می نماید.

او اضافه نمود: در سال تحصیلی جاری، دانشجویان هر یک از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی که دارای شرایط ذکر شده در آیین نامه هستند می توانند در این رقابت شرکت نمایند.

اکوانی بیان نمود: ثبت نام دانشجویان سال اول دانشگاه ها شروع شده و فرصت نهایی برای تکمیل پرونده و ارائه درخواست تا خاتمه مهرماه است.

او اضافه نمود: دانشجویان متقاضی، اطلاعات خود را به همراه تصاویر مدارک، در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانیhttps://sina.bmn.ir بارگذاری و ثبت نمایند.

اکوانی بیان کرد: در بخش های آموزش کمک، همکاری های علمی، اجرایی و فن کمک، توانمندی آموزشی و کارآفرینی و ارتباطات علمی به دانشجویان دارای استعداد برتر تسهیلات پرداخت می گردد.

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از جمله شرایط بهره مندی از این تسهیلات داشتن مدال طلا یا نقره کشوری در المپیادهای ملی و رتبه های برتر آزمون سراسری است.

ط

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11240

به "دانشجویان استعداد برتر در کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان استعداد برتر در کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید