داور با بازیکنان فولاد مثل برده رفتار می کرد، نکونام نمی خواست تیم را بیرون بکشد

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل فولاد خوزستان گفت: اعتراضات نیمکت نساجی داور مسابقه را تحت تأثیر قرار داده او با بازیکنان ما مثل برده رفتار کرده است.

داور با بازیکنان فولاد مثل برده رفتار می کرد، نکونام نمی خواست تیم را بیرون بکشد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دیدار عجیب دو تیم نساجی مازندران و فولاد خوزستان باوجود جذابیت هایش، حاشیه های زیادی در برداشت. در همین رابطه سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان نسبت به عملکرد داور بسیار ناراحت بود و اعلام داشت که فولاد شکایت نامه کتبی به کمیته انضباطی انجام داده است.

آذری در ابتدا بعد از انتقاد از مجری رادیویی برنامه، درخصوص اینکه مدت زیادی وی را روی خط نگه داشتند، از او گله کرد که در مقام مجری نباید با طرح جملاتی به نوعی خود را وکیل و وصی داور مسابقه نشان دهد و اگر تماس می گیرد باید زبان به کام بگیرد تا آنچه را او می گوید گوش کند.

وی در ادامه درخصوص اینکه درجایی گفته بوده است وزیر با وزیر و سفیر با سفیر و حالا با توجه به این مثال نباید به داور مسابقه انتقادی داشته باشد درباره نحوه قضاوت اکرمی داور مسابقه گفت: شما نمی خواهد وزیر با وزیر و سفیر با سفیر را به من یاد بدهید. آقای اکرمی داور مسابقه نسبت به عملکرد و تصمیماتی که گرفته اشتباه کرده است و اگر شما دقت نظر داشته باشید می بینید که در ارتباط با مسائل داوری با توجه به اظهار نظرات تمام کارشناسان، ایشان مرتکب قضاوت اشتباه شدند و شما همه آن صحنه ها را دیدید. پس لازم نیست که بگویم اکرمی چه اشتباهی را مرتکب شده است. اکرمی در زمین مسابقه رفتار مدیریتی نداشت و با بچه های ما به حالت ارباب ورعیتی و یا بهتر بگویم مثل برده ها رفتار می کرد.

آذری در ادامه افزود: برای مثال زمانی که او قصد داشت بازیکن ما را اخراج کند، پریرا کاپیتان ما به سمت او می رود، اما وی با پشت دستش به او اشاره می کند که نزدیک من نشو. این همه تکبر برای چی؟ شما حتی یک لبخند از ایشان نمی بینید. ضمن اینکه او سه تا چهار اشتباه فاحش کرده است که کارشناسان روی آن نظر دادند و بنده درباره تصمیمات او چیزی نگفتم و نخواهم گفت وهمکاران ایشان کاملاً اشتباهاتش را در برنامه مشخص کردند و دقیقاً مدیریت او در کل مسابقه حرف وحدیث داشت. یعنی هر سوتی که او زد نیمکت نساجی 5 نفری حمله ور می شدند و دادوبیداد کردند و او را تحت تأثیر قراردادند. حالا یا اشتباه سهوی انجام داده و یا تمرکزش برهم خورده و با اخراجی بازیکن تیم ما بازی را واگذار کردیم.

مدیرعامل فولاد و درباره اینکه آیا این باشگاه نسبت به عملکرد قضاوت شکایت کتبی انجام می دهد، گفت: بله ما شکایت کتبی را تنظیم کردیم و به کمیته انضباطی انجام دادیم. پول آن را هم به حساب ریختیم تا شکایت ما رسیدگی شود.

آذری که با رادیو ایران گفتگو می کرد درباره اینکه آیا آقای نکونام بعد از ضربه پنالتی قصد بیرون آوردن تیم را داشته است تأکید داشت: خیر، چنین موضوع صحت ندارد و بعد از ضربه پنالتی نکونام بازیکنان را فراخواند تا در صورت گل شدن پنالتی بچه ها چه تاکتیکی را به کار ببرند و بازیکنان نیز گلویی تازه کنند.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21918

به "داور با بازیکنان فولاد مثل برده رفتار می کرد، نکونام نمی خواست تیم را بیرون بکشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور با بازیکنان فولاد مثل برده رفتار می کرد، نکونام نمی خواست تیم را بیرون بکشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید