دراگان اسکوچیچ: مربیِ شرایط سخت هستم، باید 24 ساعته کار کنیم

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، در گفتگوی دو ساعته سفیر ایران در کرواسی با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که روز آدینه در زاگرب انجام شد؛ مهمترین مسائل و برنامه های وی برای حضور قدرتمند تیم ملی ایران در بازیهای به جامانده از مرحله مقدماتی جام جهانی قطر آنالیز شد.

دراگان اسکوچیچ: مربیِ شرایط سخت هستم، باید 24 ساعته کار کنیم

پرویز اسماعیلی در این ملاقات به سابقه خوب و نتایج نسبتا پیروز مربیان کروات در ایران اشاره و گفت: شما نیز یک مربی تحصیل نموده و دارای بالاترین مدارک حرفه ای در فوتبال اروپا هستید و همچنین بدلیل حضور مداوم در فوتبال ایران، شناخت خوبی از ظرفیت های فوتبال ایران و انتظارات مردم دارید.

سفیر کشورمان در زاگرب به 4 بازی حساس تیم ملی فوتبال در راه جام جهانی اشاره و اضافه کرد: دو بازی مهم بحرین و عراق به میزبانی ایران انجام می شود و امیدوارم شرایط لازم برای حضور تماشاگران پرشور فوتبال در ورزشگاه، در کنار شما و بازیکنان فراهم شود.

وی گفت: بدلیل تاخیر 4 ماهه در برنامه های پیش بینی شده برای تیم ملی فوتبال که ناشی از بحران ویروس کووید-19 بود؛ ممکن است برآوردهای دقیقی از شرایط بازیکنان وجود نداشته باشد، اما برگشت سریعتر شما و مشاهده بازیهای لیگ برای جبران فرصت های از دست رفته و برنامه ریزی بهتر لازم است.

پرویز اسماعیلی گفت: هدف ما حضور در جام جهانی نیست، چون شما این قول را قبلا به علاقمندان فوتبال در ایران داده اید. بلکه هدف ما کسب بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی قطر است و این موضوع در ظرفیت فوتبال ما قرار گرفته است.

سفیر کشورمان در کرواسی تاکید نمود که مثل همواره برای پیروزیت در جام جهانی یک انرژی مثبت ملی و حمایت رسانه ای در کنار تیم ملی خواهد بود.

دراگان اسکوچیچ نیز در این ملاقات با اشاره به حضور سالیان ممتد در کشورمان، ایران را وطن دوم خود خواند و گفت: شروع کار من با تیم ملی همراه با بحران کرونا و مسائل بعد آن بود، اما هم من مربی شرایط سخت هستم و هم بازیکنان ایران در سخت ترین شرایط بهترین نتیجه ها را گرفته اند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: علیرغم شرایط بسیار سختی که داشتیم و شرایط نا معین پیش رو، بسیار به نتیجه گیری امیدوارم. چون طی این مدت فرصت را از دست ندادم و مطالعات و برآوردهای خود از بازیکنان ایران و تاکتیکهای لازم برای پیروزی را تکمیل کردم.

وی گفت: فلسفه من، فوتبال تهاجمی است و می دانم علاقمندان، مردم و بازیکنان فوتبال در ایران نیز فوتبال تهاجمی را دوست دارند. لذا برنامه من، آزاد کردن انرژی بازیکنان برای رسیدن به نتایج تیمی است.

اسکوچیچ ادامه داد: بازی های لیگ را که از همین هفته شروع می شود خواهم دید و بخاطر فرصت های از دست رفته باید همه ما 24 ساعته کار کنیم.

وی همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری دو بازی تدارکاتی برای تیم ملی در شهریور ماه و نیز مذاکرات انجام شده برای همکاری آموزشگاه فوتبال کرواسی با ایران اطلاع داد.

اسکوچیچ در بخشی از صحبتهای خود، گفت: کارلوس کی روش قطعا خدمات زیادی به فوتبال ایران نموده است.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21013

به "دراگان اسکوچیچ: مربیِ شرایط سخت هستم، باید 24 ساعته کار کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دراگان اسکوچیچ: مربیِ شرایط سخت هستم، باید 24 ساعته کار کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید