درخواست سخنگوی تعزیرات از مردم؛ فعلاً خودرو نخرید

به گزارش شیوا مارکت، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در فضایی که تعدادی سودجو و دلال بدون کارشناسی قیمت ها را افزایش می دهند از مردم تقاضا می گردد خرید خودرو را عقب بیندازند تا شرایط خرید و فروش به روال عادی برگردد.

درخواست سخنگوی تعزیرات از مردم؛ فعلاً خودرو نخرید

به گزارش تسنیم، یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مجلس در سال 92 با تصویب قانون نظام صنفی، مداخله دولت در بازار را کاهش داد و خودتنظیمی را به بازار و بخش خصوصی واگذار کرد.

او گفت: اگر در گشت های مشترک نظارت بر بازار دستگاه های مختلف همکاری نداشته باشند به مشکل خواهیم خورد، به طور مثال قیمت مرغ در تهران تا 23 هزار تومان هم رسیده بود که با هماهنگی سازمان حمایت و همکاری وزارتخانه های مختلف کنار هم به خروجی مطلوب رسیدیم و قیمت مرغ به ثبات رسید.

رایگانی گفت: در مرحله اجرا بعضی سودجویی ها را شاهد هستیم اما وقتی روند عرضه و تقاضا مدیریت گردد و نهاده ها به موقع در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد به شرایط مطلوب می رسیم.

او اضافه نمود: تأکید و دستور رئیس جمهور به 4 وزارتخانه برای مقابله با گرانفروشی به این دلیل بوده که این 4 وزارتخانه مسئولیت بیشتری در مقابله و مبارزه با گرانفروشی دارند. از روز گذشته طرح ضیافت ماه رمضان شروع شده است و نظارت ها با دقت بیشتر انجام خواهد شد. دستگاه های هر استان با متولیان هر قسمت باید وظایف خود را انجام دهند.

رایگانی در ادامه گفت: در فضایی که تعدادی سودجو و دلال بدون کارشناسی قیمت ها را افزایش می دهند از مردم تقاضا می گردد خرید خودرو را عقب بیندازند تا شرایط خرید و فروش به روال عادی برگردد.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5504

به "درخواست سخنگوی تعزیرات از مردم؛ فعلاً خودرو نخرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست سخنگوی تعزیرات از مردم؛ فعلاً خودرو نخرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید